Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Havaalanı Güvenlikçilerine empati eğitimi

Havaalanı Güvenlikçilerine empati eğitimi

Şanlıurfa Gap Havaalanında görev yapan güvenlik görevlilerine halkla ilişkiler, empati ve kişisel imaj eğitimi verildi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 11:19
Havaalanı Güvenlikçilerine empati eğitimi

4 Gün süren eğitim Niyazi Kocadağ tarafından verildi. Niyazi Kocadağ; güvenlik görevlilerine halkla ilişkiler eğitimi vererek İnsanın içinde bulunduğu hal ve durumdan, kendisinin en yüksek potansiyelini ortaya çıkarması kişinin herhangi bir alanda sahip olduğu potansiyeline biraz daha öteye taşıması adına eğitim veriyoruz.

Özel güvenlikçiler önemli bir görevi yerine getirmekte ve büyük sorumluluk düşmektedir. Bu önemli görevi yerine getirirken hata payını en aza indirmek, hataları minimize etmek, diyalog içinde oldukları vatandaşlara karşı aldıkları tutum ve davranışlar çok önemli.

 

Halkla İlişkile küreselleşen dünya içinde kurum ve kuruluşlar için bir ihtiyaç olarak varlığını hissettirmektedir.

 

Gelişen dünya anlayışı, firmaların artan rekabet koşulları içinde rakiplerinden farklılıklarını ön plana çıkarma zorunluluğunu ortaya koymuştur. Bu kapsamda eğitimin önemi giderek artmakta ifadelerini kullandı.

 

200 güvenlik görevlisinin katıldığı ve 4 gün süren eğitimin ilerleyen günlerde peryodik olarak devam edeceğini ifade eden firma sahibi Orhan Şahin, Gap güvenlik firması olarak eğitimin önemi bildiklerini ve bu kapsamda Eğitimci-Yazar Niyazi Kocadağ’dan daha önce olduğu gibi bugünde personellerimiz için 4 gün süren eğitim aldık.

Personellerimiz bu tür eğitimlerin kendilerini geliştirdiklerini ifade ettiler, bizde bu kapsamda peryodik olarak bu eğitimlere devam etmeyi düşünüyoruz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com