Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Hava sıcaklıkları artıyor HARİTALI

Hava sıcaklıkları artıyor HARİTALI

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2011 Çarşamba 10:00
Hava sıcaklıkları artıyor HARİTALI
Hava sıcaklıkları artıyor HARİTALI Hava sıcaklığı, iç ve doğu bölgelerde 3 ila 5 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

Hava sıcaklığı, iç ve doğu bölgelerde 3 ila 5 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre, yurdun kuzey, batı ve güneyinde aralıklarla görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışların; bugün (Çarşamba) öğle saatlerinde Denizli, Burdur, Gümüşhane, Bayburt, Sinop, Samsun, Kastamonu çevreleri ile Aydın, Muğla ve Antalya illerinin iç kesimlerinde, yarın (Perşembe) sabah saatlerinde Balıkesir ve İzmir'in kuzey ilçelerinde (Dikili, Bergama ve Aliağa) lokal olarak kuvvetli olması bekleniyor. Bugün (Çarşamba) sabah saatlerinde Erzurum ve Nevşehir'de yer yer sis görülecek.

Rüzgar genellikle kuzey ve batı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esecek.

-KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI-

Yağışların bugün (Çarşamba) öğle saatlerinde Denizli, Burdur, Gümüşhane, Bayburt, Sinop, Samsun, Kastamonu çevreleri ile Aydın, Muğla ve Antalya illerinin iç kesimlerinde, yarın (Perşembe) sabah saatlerinde Balıkesir ve İzmir'in kuzey ilçelerinde (Dikili, Bergama ve Aliağa)lokal olarak kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Sel, su baskını, yıldırım düşmesi, vb.) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre bazı illerde hava durumu şöyle olacak:

İSTANBUL Parçalı bulutlu, bugün (Çarşamba) Silivri, Çatalca ve Büyükçekmece ilçeleri kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.(27)

ANKARA: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinde kuzey ilçeleri (Kızılcahamam, Kazan, Güdül, Akyurt, Çubuk) kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.(24)

İZMİR: Parçalı bulutlu öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların yarın (Perşembe) İzmir'in kuzey ilçelerinde (Dikili, Bergama ve Aliağa) lokal olarak kuvvetli olması bekleniyor.(29)

ANTALYA: Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde iç kesimleri ile öğle saatlerinden itibaren il geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; Antalya'nın iç kesimlerinde lokal olarak kuvvetli olması bekleniyor.(28)

SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların öğle saatlerinde lokal olarak kuvvetli olması bekleniyor.(24)

ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Bugün (Çarşamba) sabah saatlerinde yer yer sis görülecek.(21)

DİYARBAKIR: Parçalı ve az bulutlu.(31)

-BÖLGELERDE HAVA DURUMU-

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre bölgelerde hava durumu şöyle olacak:

MARMARA: Parçalı bulutlu, bugün (Çarşamba) Balıkesir, Bursa, Bilecik, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul'un Silivri, Çatalca ve Büyükçekmece çevreleri ile yarın (Perşembe) sabah saatlerinde Balıkesir çevreleri kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların yarın (Perşembe) sabah saatlerinde Balıkesir çevrelerinde lokal olarak kuvvetli olması bekleniyor.

EGE: Parçalı bulutlu, bugün (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra bölge geneli aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların bugün (Çarşamba) Denizli ile Aydın ve Muğla'nın iç kesimlerinde, yarın (Perşembe) sabah saatlerinde İzmir'in kuzey ilçelerinde (Dikili, Bergama ve Aliağa) lokal olarak kuvvetli olması bekleniyor.

AKDENİZ: Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde Burdur ve Antalya'nın iç kesimleri ile öğle saatlerinden itibaren bölge geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bugün (Çarşamba) öğle saatlerinde Burdur ile Antalya'nın iç kesimlerinde lokal olarak kuvvetli olması bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı bulutlu, Çankırı, Eskişehir, Konya, Sivas ile Ankara'nın kuzey ilçeleri kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Bugün (Çarşamba) sabah saatlerinde Nevşehir' de yer yer sis görülecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Çarşamba) öğle saatlerinde bölge geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların Kastamonu ve Sinop çevrelerinde lokal olarak kuvvetli olması beklenmektedir.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bugün(Çarşamba) Gümüşhane, Bayburt, Samsun ve Sinop çevrelerinde lokal olarak kuvvetli olması bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, Erzurum, Erzincan, Kars, Iğdır ve Ardahan çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Bugün (Çarşamba) sabah saatlerinde Erzurum'da yer yer sis görülecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

Rota haber

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com