Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Hava Sıcakğılı azalacak- Günlük hava tahminler (13 Eylül 2016)

Hava Sıcakğılı azalacak- Günlük hava tahminler (13 Eylül 2016)

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Yapılan son değerlendirmelere göre; İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Batı Karadeniz'in batısı, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Ordu, Ankara, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa'nın doğusu, Adana'nın güneydoğusu, Osmaniye ve Hatay kıyıları ile Antalya'nın kuzey ve batı çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Giriş Tarihi: 13 Eylül 2016 Salı 07:58
Hava Sıcakğılı azalacak- Günlük hava tahminler (13 Eylül 2016)
METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Batı Karadeniz'in batısı, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Ordu, Ankara, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa'nın doğusu, Adana'nın güneydoğusu, Osmaniye ve Hatay kıyıları ile Antalya'nın kuzey ve batı çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülke genelinde 1 ila 3 derece azalacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta, Marmara, Kıyı Ege ve Batı Akdeniz'de kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

BÖLGELERİMİZDE HAVA GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DIYARBAKIR °C, 36°C

Az bulutlu ve açık

GAZIANTEP °C, 33°C

Az bulutlu ve açık

SIIRT °C, 36°C

Az bulutlu ve açık

ŞANLIURFA °C, 36°C

Az bulutlu ve açık

MARMARA

Parçalı, doğusunun yer yer çok bulutlu, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa'nın doğu çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölge genelinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

BURSA °C, 28°C

Parçalı yer yer çok bulutlu, doğu ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

EDIRNE °C, 31°C

Parçalı bulutlu

ISTANBUL °C, 30°C

Parçalı bulutlu

KIRKLARELI °C, 29°C

Parçalı bulutlu

EGE

Az bulutlu ve açık, kuzey ve iç kesimlerinin parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra İç Ege'nin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeybatı, Güney Ege'de bu akşam güney ve güneybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

A.KARAHISAR °C, 29°C

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DENİZLİ °C, 31°C

Parçalı bulutlu,bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

IZMIR °C, 30°C

Parçalı ve az bulutlu

MANISA °C, 31°C

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

AKDENİZ

Az bulutlu ve açık, iç ve doğu kesimlerinin parçalı bulutlu, bugün (salı) Adana'nın güneydoğusu, Osmaniye ve Hatay kıyıları ile öğle saatlerinden sonra Isparta, Burdur, Antalya'nın kuzey ve batı çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Doğu Akdeniz'in doğusunda güney ve güneybatı kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

ADANA °C, 34°C

Parçalı bulutlu, güneydoğu kesimleri yerel olmak üzere kıyı kesimleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANTALYA °C, 30°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

HATAY °C, 30°C

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) yerel olmak üzere kıyı kesimleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ISPARTA °C, 30°C

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İÇ ANADOLU

Az bulutlu ve açık, batısının parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra Ankara ve Eskişehir il geneli ile Konya'nın batı ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA °C, 30°C

Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Salı) kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ÇANKIRI °C, 31°C

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra batı ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR °C, 26°C

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KONYA °C, 29°C

Parçalı ve az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra batı ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

BATI KARADENİZ

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) öğle saatlerinden sonra Zonguldak, Bartın ve Karabük çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BARTIN °C, 27°C

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

BOLU °C, 25°C

Parçalı bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DÜZCE °C, 27°C

Parçalı bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ZONGULDAK °C, 25°C

Parçalı bulutlu, bugün (Salı) kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Az bulutlu ve açık, kıyılarının parçalı ve çok bulutlu, bugün (Salı) Ordu çevreleri ile zamanla Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin kıyılarının yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA °C, 31°C

Az bulutlu

SAMSUN °C, 28°C

Parçalı ve az bulutlu

TOKAT °C, 30°C

Az bulutlu

TRABZON °C, 27°C

Parçalı bulutlu, yarın (Salı) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak yağışlı

DOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık, zamanla kuzeydoğu kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ERZURUM °C, 26°C

Parçalı ve az bulutlu

KARS °C, 25°C

Parçalı ve az bulutlu

MALATYA °C, 33°C

Az bulutlu ve açık

MUŞ °C, 32°C

Az bulutlu ve açık

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

KARADENİZ

Hava Durumu: Parçalı bulutlu, doğusu sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz'de kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5(20-40 Km/sa), Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan 2 ila 4 (10-30 Km/sa) kuvvetinde, Dalga:0,5 ila 1,5m batısında 1,0 ila 2,0m Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA

Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga:1,0 ila 2,0m Görüş: İyi.

EGE

Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgar: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 4 ila 6 (30-50 km/sa), Güney Ege'de kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40km/sa), kuzeyi 4 ila 6(30-50 Km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m kuzeyinde 1,5 ila 2,5m Görüş: İyi.

AKDENİZ

Hava Durumu: Parçalı bulutlu, İskenderun Körfezi sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Akdeniz'de batı ve kuzeybatıdan, doğusu güneybatıdan, Doğu Akdeniz'de batı ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40 Km/sa), öğleden sonra Finike açıkları 4 ila 6 (30-50 Km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m Görüş: İyi, yağış anında orta.

VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Parçalı az bulutlu,Rüzgâr: Batı ve güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,5m,Görüş: İyi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com