Advert
Advert

HAT DERNEĞİNDEN KANDİL MESAJI

Hacı Abdullah toprak sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı Ercan topraktan Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı

HAT DERNEĞİNDEN KANDİL MESAJI
HAT DERNEĞİNDEN KANDİL MESAJI

 

Toprak mesajında “Mübarek Ramazan ayının habercisi ve müjdecisi olan Berat Kandili’nin heyecanını yaşıyoruz.

Dünya işleriyle meşgul bir topluma birlik ve beraberlik aşılayan, insanlar arasındaki sevgi, saygı, iletişimi kuvvetlendiren bu mübarek gün ve geceler, kötü duygulardan arınmamız açısından vesile olmaktadır. Selamlaşmaktan bile uzak olan insanların, kandil gibi manevi günler ve gecelerde hiç tanımadığı birisiyle bile paylaştığı sevinç, toplumsal birliğimizin manevi yönden en güçlü dinamiklerinden olmaktadır.

Berat Kandili ve diğer mübarek gün ve geceler, gecenin karanlığından güneşin ışığına ulaşmamız gibi yeni bir sayfa, yeni bir heyecan, yeni bir umudu da beraberinde taşımaktadır. O yüzdendir ki, dinimiz bu mübarek gün ve geceleri dargınlıkların sona ermesi, aile, dostlar, tüm inananlarla o hazzın yaşanması için vesile kılmıştır.

Mübarek Ramazan ayına sayılı günler kala şanlıurfa hemşerilerimizin  ülkemizin ve İslam Alemi’nin Berat Kandili’ni tebrik eder, bu mübarek gecenin İslam aleminin birlik ve beraberliğine, birlikteliğimizin güçlenmesine, barış ve huzura vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İHH'dan açıklama: Bu yıl kurban bedeli 620 lira
İHH'dan açıklama: Bu yıl kurban bedeli 620 lira
Harran Tıp, Tüp Bebek Merkezine Tebrikler Yağıyor
Harran Tıp, Tüp Bebek Merkezine Tebrikler Yağıyor