Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Hastaneler Birliği Genel Başkanı İhsan Dokucu Urfa'ya Geldi

Hastaneler Birliği Genel Başkanı İhsan Dokucu Urfa'ya Geldi

Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Kurum Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu Değerlendirme toplantısına katılmak için Şanlıurfa’ya geldi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2014 Pazar 21:13
Hastaneler Birliği Genel Başkanı İhsan Dokucu Urfa'ya Geldi


Şanlıurfa’da yapılacak olan değerlendirme toplantısına katılmak için Şanlıurfa’yı ziyaret eden Dokucu’yu GAP Havaalanında Şanlıurfa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan Sulhan ve Kurum amirleri karşıladı.

GAP Havaalanında bir açıklama yapan Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Kurum Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, ‘’Bu Şanlıurfa iline ilk gelişim değil, Daha öncede en az yüze yakındır Şanlıurfa ilini ziyaret etmişimdir. 10 yıl boyunca Diyarbakır’da çalıştığım için Şanlıurfa’yı çok ziyaret ettim. En son 3 yıl önce Şanlıurfa’ya geldim. Şanlıurfa’yı çok seviyorum. Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı olarak Şanlıurfa ilinin sağlık hizmetlerindeki durumunu değerlendirmek için, yapabileceklerimizi arkadaşlarımızla birlikte değerlendirip, döndüğümüzde merkezde ne yapabilecek isek Şanlıurfa ilimizin İnsanı için onların kararlarını almak için buradayız.’’ Dedi.

GAP Havaalanından sonra Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Kurum Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, yarınki değerlenme toplantısı öncesi dinlenmek için bir Otele çekildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da vicdansızlığın böylesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com