Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Hastanedeki otopark sorunu halkı bunalttı

Hastanedeki otopark sorunu halkı bunalttı

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesinin önünde yaşanan otopark sıkıntısı hasta ve hasta yakınlarını bunalttı.

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2015 Pazartesi 17:40
Hastanedeki otopark sorunu halkı bunalttı

Dicle Üniversitesi acil ve poliklinikler binasının önünde bulunan boş arazi üzerine gelişi güzel araçların park edildiğini ifade eden hasta ve hasta yakınları, hastanenin park sorunu olduğunu ve gelişigüzel park edilen araçların zaman zaman trafiği aksattığını belirterek, soruna çözüm bulunmasını istediler.

Hastaneye gelenler, gerek hastalar gerekse hasta yakınlarının araç park edecek yer bulamadıklarını söyleyerek, otopark sorununa çözüm bulunmasını istediler.

Otopark sorunun bir an önce düzenlenmesini gerektiğini belirten hasta yakını Zeynel Memiş, "Hastaneye her gelişimde park sorunuyla karşılaşıyorum. Aracı bazen girişte bir yere park ediyoruz. Hastane yetkilileri bu konuyu görmezlikten gelmemeli. Otoparkın yapılması için çalışma başlatmalılar. Annem hasta olduğu için 10 günde bir hastaneye geliyoruz her geldiğimde de otopark sorunu yaşıyorum. Otopark yapılırsa buraya gelen vatandaşlarımız için güzel olacaktır.  Üniversitenin hastanesinde otopark sorunun olmaması gerekir." dedi.

Otopark sıkıntısını her zaman yaşadığını söyleyen Cevdet Erkek, "Hastaneye geldiğimiz zaman hastaneden ziyade park derdine düşüyorum. Arabayla hastamı hastaneye bırakamıyorum. Aracımı mecburen girişte boş bulduğum bir yere park ediyorum. Hastamı alıp uzak mesafeyi yaya yürüyerek gitmek zorunda kalıyoruz.  Yetkililerden park sorununa acil bir çözüm bulmalarını istiyorum." diye konuştu.

Mehmet Özçelik ise araçlarını park etmek için çoğu zaman başka bir aracın hareket etmesini, yerin boşalmasını beklediğini söyledi. (Mustafa Kaynak / Hamza Adıyaman - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com