Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Hasan Kalyoncu Üniversitesinde köy okulları için sıra gecesi düzenlendi

Hasan Kalyoncu Üniversitesinde köy okulları için sıra gecesi düzenlendi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Türkiye Gençlik(T Genç)Katkılarıyla Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından organize edilen “Köy Okulları Okuyor Projesi” kapsamında Şanlıurfalı öğrenciler tarafından Sıra Gecesi Konseri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2013 Cuma 23:07
Hasan Kalyoncu Üniversitesinde köy okulları için sıra gecesi düzenlendi

’Gönüllülük, gönlünce çalışmak değildir’

İlk olarak Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Başkanı Mahmut Burak Kızılelma, katılım gösteren akademisyen ve öğrencilere teşekkür ederek, “ ’Gönüllülük, gönlünce çalışmak değildir’ misyonu ile çıktığımız bu yolda desteklerinden dolayı üniversite yönetimine, gönüllüsü olduğumuz T Genç’e ve TÖK Başkanı Nihat Buğra Ağaoğlu’na teşekkür ediyorum. Kısa sürede Güneydoğu Anadolu bölgesinde etkin faaliyetlerimiz ve sosyal projelerimiz devam edecektir. Gençlerimizin kişisel gelişiminde ve sosyal faaliyetlerde daha aktif rol almasını sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda başarılı adımlar atmaya devam edeceğiz. Harekete GENÇTİK ” diyerek sözlerini tamamladı.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü organizasyonunda Urfa Sıra Gecesi Ekibi sahne aldı. Tüm katılanların hep bir ağızdan söylediği şarkılar ve çekilen halaylarla coşkulu anlar yaşandı.

Programın ardından Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından Şanlıurfa Kültürünü tanıtım ve yaşatma adına katılımcılara çiğ köfte servisi yapılarak, Köy Okullarına yardım için bağış toplandı.

Şanlıurfa sıra gecelerinin vazgeçilmez grubu, otantik bir dinleti sundular. Yoğun katılımın gerçekleştiği etkinlikte; Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Hanifi Aslan,  Akademisyenler ve öğrencilerde yer aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com