Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Hasan Hüseyin Ceylan: Erbakan zehirlenerek öldürüldü

Hasan Hüseyin Ceylan: Erbakan zehirlenerek öldürüldü

Kapatılan Refah Partisi’nin (RP) eski milletvekillerinden Hasan Hüseyin Ceylan Necmettin Erbakan'ın zehirlenerek öldürüldüğünü söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Eylül 2013 Cuma 12:04
Hasan Hüseyin Ceylan: Erbakan zehirlenerek öldürüldü

28 Şubat'ta kapatılan Refah Partisi'nin eski milletvekili Hasan Hüseyin Ceylan, Necmettin Erbakan'ın ölümüyle ilgili gündemi sarsacak bir iddia ortaya attı. Erbakan'ın sağlığında ve son günlerinde sürekli yanında bulunan Ceylan, Erbakan'ın Ergenekon tarafından zehirlenerek öldürüldüğünü ileri sürdü.

Beyaz TV'de yayınlanan Objektif programında çarpıcı iddialar ortaya atan Hasan Hüseyin Ceylan, 28 Şubat süreci ve Erbakan'ın bir Profesör tarafından iğne ve serumla kullanılarak zehirlendiğini söyledi. Ceylan, sunucunun "Kim bu profesör?" sorusuna "Hepiniz onu tanıyorsunuz." cevabını verdi. Konuklardan birinin "Bu kişi Mehmet Haberal mı?" sorusuna "İleri ki süreçte öğrenirsiniz." demekle yetindi.

Bunu şimdi açıklamasının su an için mümkün olmadığını anlatan Hasan Hüseyin Ceylan, bunun bir süreç olduğunu ve herşeyin yakında ortaya çıkacağını öne sürdü.

KAYNAK: ROTAHABERYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com