Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset HAS Parti'den Bakkallar Odasına kutlama

HAS Parti'den Bakkallar Odasına kutlama

Has Parti Şanlıurfa il Başkanı, Merkez ilçe başkanı ve teşkilat üyeleri olarak birlikte STK ziyaretleri sırasında Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odasını ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 25 Haziran 2012 Pazartesi 09:55
HAS Parti'den Bakkallar Odasına kutlama
Ziyaret sırasında üyelerinin sorunlarını anlatan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun “Öncelikle ziyaretlerinden dolayı Sayın il başkanımız Baki Özmen’e, Merkez ilçe Başkanımız Sayın Mustafa Tepe’ye ve yönetim kurullarına bizleri ziyaret ederek sorunlarımızı dinledikleri için çok teşekkür ederiz. Üyelerimizin en önemli sorunlarından bir tanesi üyelerimizin bir araya gelerek güç oluşturarak kolektif iş yapamama hastalığıdır. Bağ-kurdan emekli olupta işine devam etmek zorunda olan emekli üyelerimizin maaşından yaklaşık % 15 civarında kesinti yapılmaktadır. Bu kesintinin kaldırılmasını istiyoruz. Tekrar ziyaretinizden ve sorunlarımıza gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Daha sonra görüşlerini açıklayan Has Parti Şanlıurfa İl başkanı Baki Özmen “Sayın Mehmet Altun’u ve yönetimini kutluyoruz. Şanlıurfa’da bir sivil toplum kuruluşunun nasıl çalışması gerektiğinin en güzel örneklerinden birisini veriyorlar. Oda olarak sizler öncülük etseniz üyelerinizi bir araya getirerek toplu alım merkezi kursanız Süper marketler karşısında güçlü olsanız daha iyi olacağını düşünüyoruz” dedi.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com