Advert
Advert
Advert

HARÜSEM YAZ KAMPI SONA ERDİ

Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezibünyesinde Çocuklara Yönelik Yaz Kampı Gerçekleştirildi

HARÜSEM YAZ KAMPI SONA ERDİ
HARÜSEM YAZ KAMPI SONA ERDİ


Kısa adı Harüsem olan Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde 7-15 yaş grubunu kapsayan çocuklara yönelik düzenlenen yaz kampının birinci kuru sona erdi.
15 Haziranda başlayıp 10 Temmuz itibariyle sona eren haftanın beş günü saat sabah 09:00’dan akşam 16:00’a kadar devam eden kampın kapanış törenine üniversite Rektörü Prof.Dr. Ramazan Taşaltın, HarüsemMüdürü Doç. Dr. Celal Ağan ve akademisyenler hazır bulundular.
Öğrencilerle sohbet eden Rektör Taşaltın 40 öğrenciye katılım belgesi verdi. Harüsem Müdürü Doç. Dr. Celal Ağan yaptığı açıklamada; “Yaz kampımıza katılan çocuklarımızaÜniversite akademisyenleri tarafından gün içerinde yüzme, basketbol, İngilizce, Kur’an-ı Kerim, satranç ve eğitsel oyunlar eğitimi verildi. 6 kişiyle başlayan kampımızı 40 çocuğumuzla bitirdik. Programda çocuklarımız gün boyu yardımcı ablaların kontrolü ve gözetiminde oldular. Çocuklarımızın yemek ihtiyaçları için menüler akademisyen danışmanlar tarafından belirlendi. Sürekli eğitim merkezimizde yaz kampımız ve diğer etkinliklerimiz devam edecektir.” dedi.
Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ramazan Taşaltın yaptığı açıklamada; “Sürekli eğitim merkezimiz her geçen gün alanını genişletmektedir. Amacımız üniversitemiz ve Şanlıurfa halkını bütünleştirerek, üniversitemizin teknik bilgisini şehrimize aktarmaktır. Paket program şeklinde olmasıyla Urfa’da bir ilk olan yaz kampımızın, ikinci grubu 20 Temmuzda başlayacak, güz döneminde ise şehrimizin ihtiyaçlarına yönelikkurslarımızın startını da vereceğiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..