Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem HARÜSEM Gaziantep Belediye Personeline Biyosidal Eğitimi Verdi

HARÜSEM Gaziantep Belediye Personeline Biyosidal Eğitimi Verdi

Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü (HARÜSEM) tarafından Gaziantep Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Eyyubiye, Haliliye ve Karaköprü Belediye personellerine, Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde Biyoloji bölümünde görevli Yrd. Doç. Dr. Şahin Toprak tarafından Biyosidal eğitimi verildi.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2016 Cuma 15:30
HARÜSEM Gaziantep Belediye Personeline Biyosidal Eğitimi Verdi

 


Eğitimde ilk yardım, kişisel koruyucu donanım, biyosidal ürünlerin etkileri, uygulama araçları, biyosidal ürünlerin depolanması ve taşınması hakkında teorik ve pratik bilgileri kursiyerlerle paylaşıldı. Ayrıca biyosidal ürünlerin insan ve çevre sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerinin üzerinde durulurken haşereler ile mücadelede alternatif çözümler tartışıldı.
Bu tür eğitim programlarının devam edeceğini dile getiren HARÜSEM Müdürü Doç. Dr. Celal Ağan; “Üniversite olarak belli bir eğitimden ziyade uzman hocalarımızın olduğu her konuda ve sürekli olarak toplumu bilgilendirmek için kurslarımız devam edecek. HARÜSEM olarak daima eğitim sürekli eğitim felsefesiyle hareket ediyoruz. İhtiyaç duyulan birçok konuda bu tür eğitimlerimiz devam edecektir” dedi.
HARÜSEM tarafından verilen iki günlük eğitime Gaziantep ve Şanlıurfa’da görevli belediye personellerinden toplam 96 kişi katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com