Advert
Advert
Advert

Harranlılardan Özcan’a tam destek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan seçim çalışmalarına aralık vermeden Harran İlçesine bağlı bulunan kırsal mahallelerde devam ediyor.

Harranlılardan Özcan’a tam destek
Harranlılardan Özcan’a tam destek

Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını yürütüyor. Harran Ovası’ndan tam destek alan Özcan, kırsal mahalleleri ve ilçeleri sık sık ziyaret ederek seçmenlere ulaşıyor. Aday Özcan seçim çalışmaları kapsamında Harran’a bağlı Doruç, Miyanlı, Eskiharran, Yolgider, Aşağı Yaygırlı, Yukarı Yaygılı, Selalmaz ve Oğlaklı kırsal mahallelerini ziyaret etti. 

Aday Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan’ın kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği ziyaretlere; Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve Harran Belediye Meclis Üyesi Mahmut Gündoğdu, AK Parti Eyyübiye ilçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban’ın yanı sıra çok sayıda partili eşlik etti.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan Harran ilçesine bağlı bulunan Miacle, Siyale ve Nivacih aşiretine bağlı bulunan köylerde ve aşiretin önde gelenlerinden olan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve Harran Belediye Meclis Üyesi olan Mahmut Gündoğdu’dan AK Parti’ye ve Halil Özcan’a tam destek verdi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan Harran İlçesine bağlı bulunan ve Miacle - Nivacih aşiret üyelerinin yoğun olarak yaşadığı Doruç, Miyanlı, Eskiharran, Yolgider, Aşağı ve Yukarı Yaygılı, Selalmaz ve Oğlaklı köylerini gezerek burada 1 Kasım seçimleri için destek istedi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan’ın Harran ilçelerine bağlı bu köylerde yapmış olduğu gezilere Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Harran Belediye Meclis Üyesi olan Mahmut Gündoğdu, AK Parti Eyyübiye ilçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban’ın yanı sıra çok sayıda partili eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu