Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Harranlılardan Özcan’a tam destek

Harranlılardan Özcan’a tam destek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan seçim çalışmalarına aralık vermeden Harran İlçesine bağlı bulunan kırsal mahallelerde devam ediyor.

Giriş Tarihi: 8 Ekim 2015 Perşembe 19:47
Harranlılardan Özcan’a tam destek

Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını yürütüyor. Harran Ovası’ndan tam destek alan Özcan, kırsal mahalleleri ve ilçeleri sık sık ziyaret ederek seçmenlere ulaşıyor. Aday Özcan seçim çalışmaları kapsamında Harran’a bağlı Doruç, Miyanlı, Eskiharran, Yolgider, Aşağı Yaygırlı, Yukarı Yaygılı, Selalmaz ve Oğlaklı kırsal mahallelerini ziyaret etti. 

Aday Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan’ın kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği ziyaretlere; Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve Harran Belediye Meclis Üyesi Mahmut Gündoğdu, AK Parti Eyyübiye ilçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban’ın yanı sıra çok sayıda partili eşlik etti.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan Harran ilçesine bağlı bulunan Miacle, Siyale ve Nivacih aşiretine bağlı bulunan köylerde ve aşiretin önde gelenlerinden olan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve Harran Belediye Meclis Üyesi olan Mahmut Gündoğdu’dan AK Parti’ye ve Halil Özcan’a tam destek verdi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan Harran İlçesine bağlı bulunan ve Miacle - Nivacih aşiret üyelerinin yoğun olarak yaşadığı Doruç, Miyanlı, Eskiharran, Yolgider, Aşağı ve Yukarı Yaygılı, Selalmaz ve Oğlaklı köylerini gezerek burada 1 Kasım seçimleri için destek istedi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan’ın Harran ilçelerine bağlı bu köylerde yapmış olduğu gezilere Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Harran Belediye Meclis Üyesi olan Mahmut Gündoğdu, AK Parti Eyyübiye ilçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban’ın yanı sıra çok sayıda partili eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EKİNCİ REFERANDUM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com