Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem HARRANLILARA OTOGAR VE SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ

HARRANLILARA OTOGAR VE SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran kırsalındaki asfaltlama çalışmalarını inceledi.

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2016 Perşembe 14:13
HARRANLILARA OTOGAR VE SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ

Ardından ilçe merkezindeki Milli İrade ve Demokrasi Nöbetinde halka seslenen Başkan Çiftçi, "Harran için otogar, spor kompleksi, semt sahaları ve sur içi aydınlatmaları çalışmaları için yakında sahaya ineceğiz " dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran'da devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Kırsal bölgelere giderek buradaki çalışmaları takip eden Başkan Çiftçi, asfaltlama çalışmaları ile ulaşım sorunlarının ortadan kaldırıldığını söyledi.
Temaslarının ardından ilçe merkezinde düzenlenen Milli İrade ve Demokrasi Nöbetinde halka seslenen Başkan Çiftçi, Harran için yapılması planlanan projeler için kısa bir süre içerisinde sahaya ineceklerini belirtti.
Harran'da altyapıdan üstyapıya kadar her alanda bir dizi projeler hazırladıklarını ifade eden Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 13 ilçenin tümünde de gerek altyapı gerekse üstyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak için yoğun bir çaba içerisinde yoluna devam ediyor. Halkımıza daha iyi hizmeti sunabilmek için her gün daha da yoğun bir tempoyla çalışacağız. Mehmet Özyavuz başkanımla birlikte Harran'a en güzel hizmetleri hep birlikte sunacağız. Çünkü Harran bunu hak ediyor" dedi.
HARRANLILARA OTOGAR VE SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ
Harran ilçe merkezindeki çalışmalar için Koruma Kurulundan onay beklediklerini sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Harran ile ilgili bazı projelerde geciktiğimizi biliyorum. Harran ilçe merkezi için birçok projemiz var. Bu projelerimiz beklemede ve 3 aydır Koruma Kurulu toplanamıyor. Harran tarihi ve turistik bir yer sit alanı olan bir yer. İnşallah 1-2 ayda kuruldan bu onayı alarak çalışmalara başlayacağız. Harran'ımızın otogarını da, spor kompleksini de, semt sahaları ve sur içi aydınlatmalarını da yapacağız. İlçe belediyemizle el ele verip çok güzel işler başaracağız" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com