Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Harranlı öğrencilere bayram yemeği

Harranlı öğrencilere bayram yemeği

Harran üniversitesi Rektörlüğü Harran Üniversitesin’de öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler ve çeşitli nedenlerden dolayı memleketine gidemeyen öğrencilere bayram dolayısıyla bir yemek verdi.

Giriş Tarihi: 16 Ekim 2013 Çarşamba 22:16
Harranlı öğrencilere bayram yemeği

Harran üniversitesinde eğitim ve öğretim gören yaklaşık 64 öğrenciye ve kredi yurtlar kurumunda kalan ve çeşitli sebeplerden dolayı memleketine giden 25 öğrenciye Harran üniversitesi olarak bir yemek verildi.

Yenişehir yemekhanesinde gerçekleşen bu buluşmaya Rektör MUTLU’nun yanı sıra Rektör Yardımcıları Üniversitenin Öğrenci İşleri Daire Başkanı, Yurt-kur bağlı Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü ve davetli Öğrenciler katıldılar.

Öğrenciler yaptıkları açıklamalarda: çok mutlu olduklarını, Harran üniversitesinin kendilerine sahip çıktıklarını, burada olduklarından memnun olduklarını ifade ederek, herkesin bayramını kutladılar.

Üniversite Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu, tüm öğrencilerin bayramlarını kutlayarak olarla sohbet etti.

İki yıl önce 13 kontenjanla ilk defa yabancı uyruklu öğrenci almaya başlayan Harran Üniversitesi, bu yıl bu sayıyı 64’e çıkarmıştı. 
18’i bayan olan bu öğrenciler, Irak, Suriye, Kazakistan, Tacikistan, Ukrayna, Gine, Lübnan, Rusya, Kenya, Tanzanya, Yemen, Kongo, Kamerun, Afganistan, Suriye, Cubiti, Almanya, Irak, Filistin, Azerbaycan, İran, Ürdün, Türkmenistan, Sudan, Orta Afrika Cumhuriyetleri, Gana, Kırgızistan, Filipinler gibi ülkelerden geldiler.
Harran Üniversitesi ve Şanlıurfa’dan memnun oldukları gözlenen öğrenciler kısa zaman içinde arkadaşlarına uyum sağladılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com