Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Harran'ın güçlü ve zayıf yönleri nelerdir?

Harran'ın güçlü ve zayıf yönleri nelerdir?

Şanlıurfa Harran ilçesinde Markalaşma ve Kentsel Tasarım Çalıştayı yapıldı. çalıştaya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat çiftçi başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2016 Pazartesi 14:59
Harran'ın güçlü ve zayıf yönleri nelerdir?

Harran kaymakamlığının ev sahipliği yaptığı Harran markalaşma ve kentsel tasarım çalıştayı Harran Kumbet Otelde yapıldı. 

Harran markalaşma ve kentsel tasarım çalıştayı  adı altında yapılan toplantıya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat çiftçi, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Harran kaymakamı Temel Ayca ve çok sayıda davetli katıldı.

Çalıştayda,  Urfa ve Harran tek bir destinasyon olsa hangi slogan ve kampanyaları düşünürsünüz? Harran'ın güçlü ve zayıf yönleri nelerdir? Size göre Harran'ın marka tanıtımına uygun değerleri nelerdir? Sorularına konuısunda katılımcıların fikrine başvuruldu.

Çalıştayda Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat çiftçi, Harran belediye başkanı ve kaymakamı da birer konuşma yaptılar.

Sabah saat 9:00'da başlayan çalıştay öğlen yemeği için verilen aradan sonra öğleden sonra 2. oturum şeklinde devam etti.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com