Advert
Advert
Advert

Harran’da çiftçilere eğitim

Şanlıurfa’nın Harran İlçesinde Milli Tarım Programı Eğitim Seferberliği Projesi kapsamında Bölge Çiftçilerine Eğitim verilmeye devam ediliyor.

Harran’da çiftçilere eğitim
Harran’da çiftçilere eğitim admin
 
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Harran İlçe Müdürlüğü  daha Önce Şanlıurfa Harran İlçesi Balkır Kırsal Mahallesinde Çiftçi Toplantısı yapmıştı, 17.08.2017 tarihinde Koyunluya Mahallesinde bölgede yetiştirilen ürünler hakkında, Harran Ziraat Odası Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran İlçe Tarım Müdürü Halil Aldeniz ve İlçe Personellerinin Katılımı ile Koyunluca Mahallesinde yaşayan bölge çiftçilerine eğitim verildi.
 
Koyunluca Mahallesi çiftçilerine Harran İlçe Tarım Müdürü Halil Aldeniz ve Ziraat Mühendisi Necmi Çiçek Tarafından Harran Ovasında en fazla yetiştirilen Pamuk Bitkisi ve Mısır Bitkisinde yetiştiricilik bilgileri, hastalık ve zararlılar, ürün münavebesi hakkında bilgi verildi.
 
Şanlıurfa Harran İlçesi Koyunluca ilçesi muhtarı Ali Çakır, Yeni Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba’dan, Harran Ziraat Odası Başkanımız Mahmut Özyavuz’a ve Harran İlçe Tarım Müdürü Halil Aldeniz ve İlçe Personellerine teşekkür ederiz. Milli Tarım Programı Kapsamında Harran Bölgesi Çiftçileri olarak bizlere faydalı bir toplantı oldu. İfadelerinde bulundu.
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Harran İlçe Müdürü Halil Aldeniz İse, Milli Tarım Programı Kapsamında bölge çiftçilerine daha kaliteli ve fazla verim almasını sağlamak için Harran Ovasında eğitimlerimiz devam edecek. İfadelerinde bulundu
Mahmut Özyavuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret