Advert
Advert
Advert

Harran yeşilleniyor

Harran yeşilleniyor
Harran yeşilleniyor

Harran Bellitaş köyünde gerçekleşen Ağaçlandırma şölenine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, eski Harran Belediye Başkanı İbrahim Özyavuz, Harran Kaymakamı Serkan Keçeli, Harran Ziraat Odası Başkanı Muhsin Özyavuz, İl Genel Meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda vatandaş ve öğrenciler katıldı.

Bellitaş İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleşen şölende çocuklar yeşil çevre bilinci ve ağaçlandırma kampanyası hakkında piyes ve gösteriler düzenlediler. Öğrencilerin gösterileri protokol üyelerince alkışlar eşliğinde zevkle izlendi.

Harran Bellitaş köyünde gerçekleşen Ağaçlandırma şölenine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, eski Harran Belediye Başkanı İbrahim Özyavuz, Harran Kaymakamı Serkan Keçeli okul bahçesinde fidan dikimini gerçekleştirdiler. İki ağaç diken AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'a öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Ağaçlandırma kampanyası ile ilgili bir açıklama yapan Özyavuz, herkesin ağaçlandırma bilincine davet ettiğini özellikle bölgenin orman bakımından çok eksik olduğunun da altını çizdi. Özyavuz ‘' SODES kapsamında gerçekleşen bu ağaçlandırma şöleninde bulunmaktan gurur ve mutlu oldum. Çocuklarımızın şimdiden bu bilinçle büyümeleri çok önemlidir. Yeşili seven ve koruyan öğrenciler ile bu fidanlar büyüyecek'' şeklinde konuştu.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!