Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Harran Üniversitesine Kitap Okuma Eylemi

Harran Üniversitesine Kitap Okuma Eylemi

Harran Üniversitesi öğrencileri kitap okumanın önemine dikkat çekmek için Osmanbey Kampüsü El Battani Kütüphanesi önünde kitap okuma eylemi yaptılar.

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2015 Çarşamba 16:02
Harran Üniversitesine Kitap Okuma Eylemi

Harran Üniversitesi öğrencileri kitap okumanın önemine dikkat çekmek için Osmanbey Kampüsü El Battani Kütüphanesi önünde Bugün öğlen saat 12.00’da başlayarak 1 saatlik kitap okuma eylemi yaptılar.

Kitap okuma eylemine değişik fakültelerden yüzlerce öğrenci katıldı.

Amaçlarının  kitap okuyarak farkındalık oluşturmak olduğunu söyleyen öğrenci Barış Yaşar; "Buradaki eylemimi  sisteme veya belli bir zümreye başkaldırmak değildir. Bizler Harran Üniversitesi gençliği olarak burada kitap okumanın ne kadar önemli olduğunu göstermek istedik. İnsanlar kitap okumayla Ay’a ulaşıyorlar. Toplumumuzda kitap okuma alışkanlığının az olduğuna da dikkat çekmek istedik. Tarih sayfasına baktığımızda da kitap okumaya değer veren toplumların bilimsel olarak teknolojide, ilimde, fende hep ilerlediklerini görüyoruz. Bu etkinliği he ay yapacağız"

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com