Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE ÖZEL YETENEK SINAVLARI BAŞLADI

HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE ÖZEL YETENEK SINAVLARI BAŞLADI

Harran Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği ve Müzik Öğretmenliği bölümüne özel yetenekle girmek isteyen öğrencilerin sınavları başladı. Resim İş ve Müzik Öğretmenliği sınavları cuma gününe kadar devam edecek.

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2015 Pazartesi 18:34
HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE ÖZEL YETENEK SINAVLARI BAŞLADI

Osmanbey Yerleşkesi Fen-Edebiyat Fakültesi Salonunda yapılan Müzik Öğretmenliği bölümüne toplam 90 öğrenci müracaat etti.

Resim-İş Öğretmenliği özel yetenek sınavına ise toplamda 138 öğrenci başvuru yaparken, sınavlar, Üniversitenin Fen-Edebiyat Fakültesi dersliklerinde yapılıyor.
Sınavlar Cuma gününe kadar devam edecek.
Sınava giren tüm öğrencilere başarılar dileyen Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “Sınavların tamamını kayıt altına alıyoruz. Sınava giren tüm adayların puan hesaplamalarının şeffaf olarak yapılmasını sağlıyoruz. Burada hiçbir spekülasyona yer verilmemesi ve öğrencilerimizin rahat olması için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Öğrencilerimiz gönül rahatlığı içerisinde olsunlar” diye konuştu.

40’ar öğrencinin alınacağı bu yılki sınavlara katılacak öğrencilerine aileleri de eşlik ettiler. Çocukları sınavda ter dökerken aileleri de dışarıda çocuklarının başarılı olması için dua ettiler. Güneş Nur Yahşi adlı öğrencinin annesi; “tüm çocukların başarılı olması için dua ediyorum en çokta kızımın başarılı olması için dua ediyorum. Kızım daha önce çeşitli sınavlara girdi.. İnşallah bu sınavda heyecanı olmaz ve kazanır diyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com