Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Harran Üniversitesinde 9 bin ağaç toprakla buluştu

Harran Üniversitesinde 9 bin ağaç toprakla buluştu

Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı, Neova Sigorta işbirliğiyle ‘Sosyal Bilinci Oluşturma Projesi’ kapsamında, Osmanbey Yerleşkesinde, 9 bin 400 adet fidan dikimi gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 23 Şubat 2016 Salı 15:19
Harran Üniversitesinde 9 bin ağaç toprakla buluştu

Fidan dikimine Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Aydemir, Neova Sigorta A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Karahançer, Öğretim Elemanları, öğrenciler, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

DİĞER ŞİRKETLERİMİZİ DE BEKLİYORUZ

Ağaç dikim töreninde konuşan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “Peygamberimiz, kıyametin kopacağını bilseniz dahi elinizdeki bir fidanı dikin demiştir. Neova firması yaklaşık 9400 adet fidan hibe etti, kendilerine teşekkür ediyoruz, hayırlı ve güzel bir iş yaptılar. Firmalarımızı, Sivil Toplum Kuruluşlarını da bekliyoruz, gelip burada fidan dikimi yapabilirler. Fidan dikimi yapan şirketlerimizin adını, dikim yapılan fidanlığa vereceğiz” dedi.

BU PROGRAM SOSYAL BİR PROJEDİR

Fidan bağışının kendileri için çok anlamlı bir bağış olduğunu söyleyen Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Aydemir ise; “Bu program sosyal bir projedir, bu kapsamda Neova Şirketinin her yıl yapmış olduğu çevre bilinci oluşturma desteklerinden bir tanesidir, bu kapsamda Fakültemizi tercih etmeleri bizi ziyadesiyle memnun etmiştir, 85 dönümlük bir alanı 4 farklı ağaç çeşidiyle ve 100 dönümlük bir alanı da zeytin bahçesi olarak ıslah etmiş olacağız” diye konuştu.
 

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Neova Sigorta A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Karahançer şöyle konuştu; “ Daha önce ülkemizin 4 farklı bölgesinde bu projeyi gerçekleştirdik, bu sene Harran Üniversitesinde bu projeyi gerçekleştirmek kısmet oldu. Bu yıl buraya ilk dikimimizi yaptık, şirket olarak Üniversitemize desteğimiz devam edecek” dedi.

Fidan dikim etkinliği dolayısıyla Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın tarafından Neova Sigorta A.Ş Genel Müdür yardımcısı Oğuz Karahançer’e plaket takdim edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com