Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Harran Üniversitesinde 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı başladı

Harran Üniversitesinde 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı başladı

10 Fakülte, 5 Yüksekokul,1 devlet konservatuarı, 3 enstitü,11 meslek yüksekokulu, 20 bini aşan öğrenci sayısı ile eğitim ve öğretime başlayan Harran Üniversitesine bu yıl 4581 kişi kayıt yaptırdı.

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2014 Pazartesi 12:50
Harran Üniversitesinde 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı başladı

Açıklanacak ek kontenjanla 988 öğrencinin de beklendiği üniversite, bu yıl eğitim ve öğretime yeni programlarla ‘merhaba’ dedi.
Yeni dönemde Fen-Edebiyat Fakültesi bünyesinde; Sosyoloji bölümüne Devlet Konservatuarı bünyesinde; Geleneksel Çalgılar bölümüne, Şanlıurfa Sağlık Hizmetleri M.Y. O. bünyesinde; Eczane Hizmetleri programına, İlk ve Acil Yardım programına, Birecik Meslek Yüksekokulu bünyesinde; Dış Ticaret programına, Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İÖ) programına, Elektrik (İÖ) programına, Hilvan Meslek Yüksekokulu bünyesinde; Bankacılık ve Sigortacılık programına, Sosyal Bilimler Enstitüsünde, Maliye Anabilim Dalı bünyesinde; Gayrimenkul Yönetimi ve Finansmanı Tezsiz Yüksek Lisans Programı ve Maliye Doktora Programına, Fen Bilimler Enstitüsü bünyesinde; Matematik Doktora Programına, Sağlık Bilimler Enstitüsü bünyesinde ise; Fizyoloji Programına Yüksek Lisans ve Doktora öğrencisi alınacak.
Eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla incelemelerde bulunan Rektör Prof. Dr İbrahim Halil Mutlu açıklamalarında,“Üniversitemizde 2024-2015 akademik yılında eğitim ve öğretime başlarken, üniversitemizi tercih ederek aramıza yeni katılan öğrencilerimizi tebrik eder, yeni akademik yılın tüm öğrencilerimiz,öğretim elemanlarımız ve idari personelimiz için başarılı ve verimli geçmesini diler,akademik yılın ilimize bölgemize ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com