Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Harran üniversitesi’nden ODTÜ olaylarına kınama

Harran üniversitesi’nden ODTÜ olaylarına kınama

Harran Üniversitesi Senatosu, 2012-22 sayılı oturumunda Rektör Prof.Dr İbrahim Halil Mutlu’nun başkanlığında toplanarak son zamanlarda meydana gelen eylemleri kınadığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2012 Cuma 15:37
Harran üniversitesi’nden ODTÜ olaylarına kınama

İŞTE HARRAN ÜNİVERSİTESİ SENATOSU BİLDİRİSİ:

Çağı yakalama ve ileri ülkelerle yarışma sürecinde Türkiye’nin teknolojik bir eseri olarak üretilen yüksek çözünürlüklü keşif uydusu GÖKTÜRK-2’nin uzayda başarıyla yörüngeye oturtulması bizleri gururlandırmıştır.

Harran Üniversitesi olarak ülkemizin huzur, güven ve barış içerisinde geleceğe yürüyüşüne katkı yapan bu projeleri tüm gücümüzle destekliyoruz. Böylesine gurur verici gelişmelerin heyecanını yaşarken, kamu düzeninin bozulması ile sonuçlanabilecek şiddet içeren her türlü eylemi kimden gelirse gelsin kınıyoruz.

Üniversiteler bilimin ve düşüncenin özgürce tartışıldığı toplumun güzide kurumlarıdır.

Bu kurumların ayakta tutulması ve yaşatılması için öğrenci ve idarecilerin karşılıklı sevgi ve saygı göstermeleri önem arz etmektedir.

İç barışın hayati önemde olduğu bu günlerde Harran Üniversitesi olarak toplumumuzun tüm kesimlerini sorumluluklarını yerine getirmeye, barış ve güven ortamının tesis edilmesi ve sürdürülmesi konusunda daha hassas davranmaya davet ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com