Reklamı Geç
Advert
Advert

Rektör Taşaltın’dan Kurban Bayramı Mesajı

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşlatın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Taşaltın Mesajında, Bayramın toplumsal barışa vesile olmasını temenni etti.

Rektör Taşaltın’dan Kurban Bayramı Mesajı
Rektör Taşaltın’dan Kurban Bayramı Mesajı


Rektör Prof. Dr. Taşaltın yayınladığı mesajında şunları kaydetti:
“Öncelikle bizleri Kurban Bayramı’nı daha ulaştıran Allah’a hamd olsun. Sözlükte yaklaşmak anlamına gelen kurban’ın bizleri bir birine yaklaştırma, birlik ve beraberlik içerisinde bir ayara gelmemize vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.
 Tüm Şanlıurfalıların bayramını tebrik eden Taşlatın mesajının devamında şunları söyledi; “15 Temmuz'da yaşanılan darbe girişimi karşısında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları birbirine kenetlenip yapılan darbe girişimini geri püskürttü. İnşallah Cenab-ı Hak Bu günleri bir daha bize göstermez ve aynı duygularla birlik ve beraberliğimiz devam eder. Vatan toprakları için şehit düşen tüm aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimizi de şifalar diliyorum. Bu vesileyle; tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyorum” dedi.

Harran Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşlatın Kurban Bayramı Taşaltın Mesajında Bayram toplumsal barışa vesile olmasını temenni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üç Aylar başlıyor! Regaip Kandili hangi gün?
Üç Aylar başlıyor! Regaip Kandili hangi gün?
Şanlıurfa’da  Kütüphaneler Haftası Başladı
Şanlıurfa’da Kütüphaneler Haftası Başladı