Advert
Advert
Advert

TAŞALTIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

Harran Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Ramazan Taşaltın sabahın erken saatlerinde Üniversitenin Osmanbey Kampüsünde bulunan Çorba evini ziyaret etti. Rektör Taşaltın Öğrencilerle çorba içti.

TAŞALTIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR
TAŞALTIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

 

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın ve Üniversite Genel Sekreteri Abdülhalim Dündar ile beraber Üniversitenin Osmanbey Kampüsünde bulunan çorba evini ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. İlk kez bir Rektörün kendilerine bu kadar yakınlık gösterdiğini söyleyen öğrenciler mutluluklarını ifade ettiler.

Tüm öğrencilerin evlatları konumunda olduğunu söyleyen Rektör Prof Dr. Ramazan Taşaltın; “Burada okuyan tüm öğrencilerimiz bizim evlatlarımızdır. Ailelerinin bizlere emanetidir. Her öğrencinin sorunu bizim sorunumuzdur. Onların burada en iyi eğitimi almaları için ne gerekiyorsa yapacağız. Bunun için gece gündüz çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. ” dedi.
TAŞALTIN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR ETTİ
Öğrencilere her gün düzenli bir şekilde ücretsiz çorba dağıtımı yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiğini söyleyen Rektör Taşaltın; “Burada öğrencilerimiz için her sabah düzenli olarak çorba dağıtan Büyükşehir Belediyesi yönetimine ve personeline teşekkür ederim” diye konuştu.

Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın daha sonra Üniversite Kampüsünde devam eden yol çalışmalarını Üniversite Yapı İşleri Daire Başkanı Mehmet Çeçe ile beraber inceledi. Yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Kapalı Turnikeli Otobüs durağının 10 güne kadar biteceğini söyleyen Taşaltın, durağın bitmesiyle ulaşım sorununun azalacağını söyledi.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Ramazan Taşaltın sabahın erken saatlerinde Üniversite Osmanbey Kampüsü Çorba evi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü