Advert
Advert
Advert

Osmanbey’e İktisat yapılıyor

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın inşaatı devam eden İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini gezip, incelemelerde bulundu.

Osmanbey’e İktisat yapılıyor
Osmanbey’e İktisat yapılıyor

 

Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın ve beraberindeki heyet Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesinde yapımı devam eden İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi inşaatını gezip inşaat hakkında bilgi aldı.

İnşaatımızı En Kısa Sürede Bitireceğiz
İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte inşaat alanını gezdikten sonra Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Fakülte inşaatını en kısa zamanda bitireceklerini söyledi.

İktisat Fakültesi kaba inşaatını eylül ayında bitirmeyi planladıklarını söyleyen Rektör Ramazan Taşaltın; “Bir sonraki eğitim öğretim dönemine yeni binamızda devam etmek istiyoruz. Fakültemiz yaklaşık 17 Bin metrekare alan üzerine kurulmuş, 20 derslik, 4 anfi, 6 seminer odası, 200 kişilik konferans salonu, 95 adet öğretim elemanı ve idari personelin kullanabileceği oda olarak ikili öğretim öğrencileri ile birlikte yaklaşık 2 Bin 500 3 Bin kişiye hizmet verebilecek bir durumdadır. Fakültemizin mevcut binası yeterli olmuyor, inşaatımızı en kısa sürede bitirip, derslik sıkıntısı olmadan, en verimli şekilde fakültemizin eğitimine devam etmesini sağlamak gayretindeyiz” diye konuştu.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Beraberindeki heyetle daha sonra Osmanbey kampüsünde inşaatı devam eden merkezi laboratuvarın inşaat alanında inceleme yaparak inşaat firması yetkililerinden bilgi aldı.

Harran Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın inşaat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı