Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Harran Üniversitesi kalıntılarında nikah kıydılar

Harran Üniversitesi kalıntılarında nikah kıydılar

Harran’da öğretmenlik yapan Kübra Özçetin ve Harran Akademi Derneği Başkanı Selçuk Var özel bir nikah merasimiyle dünya evine girdiler.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2014 Cuma 08:39
Harran Üniversitesi kalıntılarında nikah kıydılar

Harran’da öğretmenlik yapan Kübra Özçetin ve Harran Akademi Derneği Başkanı Selçuk Var özel bir nikah merasimiyle dünya evine girdiler. Nikah töreni, Dünyanın İlk İslam Üniversitesi’nde gerçekleşti. Bu güzel mekanda ilk defa böyle bir etkinlik yapılması nikahı daha bir anlamlı hale getirdi. Nikah saatinin gün batımında gerçekleşmesi ortamın güzelliğini arttırdı.

 

Evliliğe medeniyetin temellerinin atıldığı bu mekanda adım atan gençlerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Nikaha; Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Tavacı, harran halk eğitim müdürü İzzettin Dinke, İl genel meclis üyesi Ahmet Boğa,  genç çiftin arkadaşları ve Harran halkı katıldı. Nikahı kıyan Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, aile cüzdanını gelin Kübra’ya  verdi ve “ Ömür boyu çiftimize mutluluklar diliyorum diyen Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz geline  altın taktı”  Nikah, genç çiftin dans etmeleriyle son buldu.

 

Nikahın ardından   Karabey Ocakbaşı- Cafe- Nargile’de sıra gecesi eşliğinde davetliler eğlendi. Karabey Ocakbaşı-Cafe- Nargile işletmecisi Reşat Özyavuz  genç çifte mutluluklar diledi. Gecenin sonunda Harran Ajans’a  açıklama yapan Kübra ve Selçuk Var ise “Bizleri en mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” dediler. Eğlence daha sonra Karabey nergile kaffede düzenlenen sıra gecesiyle son buldu.

Canan Yastıoğlu / Harranajans

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da çocuk istismarı sempozyumu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com