Advert
Advert
Advert

Harran Üniversitesi Genel Sekreteri Değişti

Harran Üniversitesi Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akif Nacar’ın Ankara’da bir göreve atanması nedeniyle görevi Doç. Dr. M. Tahir Güllüoğlu’na devretti.

Harran Üniversitesi Genel Sekreteri Değişti
Harran Üniversitesi Genel Sekreteri Değişti admin

 

Yenişehir Kampüsü Senato salonunda yapılan devir teslim töreninde dokuz aydır bu görevi sürdüren Mehmet Akif  Nacar görevlendirme dolayısıyla, Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’a ve beraber çalıştığı senato üyelerine teşekkür ederek onlardan helallik istedi.

Yeni göreve başlayan Doç. Dr. M. Tahir Güllüoğlu ise kendisini tanıtarak başladığı konuşmasında, yeni bir göreve atanan selefi Mehmet Akif  Nacar’a yeni görevinde başarılar diledi.

Ahi Evren Üniversitesinde fakülte kurucu dekanı olarak görev yaptıktan sonra memleketi olan Şanlıurfa’ya döndüğünü söyleyen M. Tahir Güllüoğlu; “Rektörümüzle Mühendislik Fakültesinde aynı bölümde uzun süre çalışmalar yaptık. Rektörümüz, Akif Hocamızın ayrılması üzerine bizleri bu göreve layık gördü. Atandığım bu görevi elimden geldiğince en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğim” dedi.

Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın yeni göreve başlayan Güllüoğlu’nun görevinin hayırlı olmasını temenni ederken, Özellikle 15 Temmuz darbe girişimi sonrasındaki kritik dönemde Genel Sekreter olarak yapmış olduğu başarılı hizmetlerden dolayı Mehmet Akif  Nacar’a plaket vererek Ankara’daki görevinde başarılar diledi. 

Mehmet Akif Nacar Tahir Güllüoğlu Yenişehir Kampüsü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hayri     2017-05-29 Desenize Harran Üniversitesinin Mars projelerinin önü açıldı artık..
we     2017-05-29 Harran Üniversitesinde bilim böyle yapılıyor..
KELAYNAK NACİ     2017-05-10 Her 2 sine de hayırlı olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle