Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Harran Üniversitesi BESYO Yeni Öğretim Yılına Başladı-GÖRÜNTÜLÜ

Harran Üniversitesi BESYO Yeni Öğretim Yılına Başladı-GÖRÜNTÜLÜ

Harran Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu, düzenlenen açılış programıyla 2016-2017 öğretim yılına başladı.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2016 Pazartesi 14:17
Harran Üniversitesi BESYO Yeni Öğretim Yılına Başladı-GÖRÜNTÜLÜ

 

Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu konferans salonunda yapılan program 15 Temmuz şehitleri için saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.
Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunun yeni öğretim yılı programına katılan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, yeni gelen öğrencilere İngilizce hazırlık sınıfını okumalarını tavsiye etti.
Bir yıl verilecek olan İngilizce hazırlık kursunun tamamen ücretsiz olduğunu söyleyen Rektör Taşaltın; “Önce beden eğitimi öğretmeni değil de üniversite hocası olmak istiyorsanız, Üniversitemizde bir İngilizce hazırlık kursumuz var. Ücretsiz size bir yıl boyunca İngilizce kursu veriyoruz. Bundan faydalanmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle, ‘ben okulu bitirdikten sonra üniversitede kalıp akademisyen olmak istiyorum’ diyenleriniz varsa fırsat bu fırsat deyip hazırlık sınıfımıza başvuruda bulunun” diye konuştu.
Yüksekokulun açılışında konuşma yapan Okul Müdürü Doçent Dr. İsmail Gökhan; “Eğitim kuşkusuz uzun vadeli bir yatırımdır ve meyvesini alabilmek için azimle kararlılıkla çalışmak gerekir. Okul, bireyin hayat standartlarını yükseltmek ve meslek sahibi olabilmesi için bilgi beceri kazandırdığı gibi aynı zamanda da insan ilişkilerinin nasıl olacağını öğretir” dedi.
Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunu tercih eden öğrencilere yeni öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı İsmail Bağıban; “İnsan seveceği mesleği yapmalı. Özellikle siz kazandığınız Beden eğitimi bölümünüzü severek ve isteyerek okuyacaksınız ki gelecekte daha çok başarılı olasınız. Şanlıurfaspor gerçekten bu bölgeye has bir okul oldu ve güzel bir yaşam merkezi olduğunu söylüyorum. Sizin gibi değerli kardeşlerimize de ihtiyacımız var. Siz buradan mezun olduktan sonra, bizim gibi kulüplere yardımcı olmanız gerektiğini söylüyorum” dedi.
Açılış programına Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Rektör yardımcısı Prof. Dr. Ali Sarıışık, Şanlıurfa Spor Kulübü Başkanı İsmail Bağıban, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Yaklaşık iki saat süren program düzenlenen kokteylle sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipioğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com