Advert
Advert
Advert

Yeni Hastaneden İlk Operasyon - GÖRÜNTÜLÜ

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji bölümünde ilk ameliyat yapıldı. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji uzmanı Doç. Dr. Halil Çiftçi tarafından hastanenin ilk ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Yeni Hastaneden İlk Operasyon - GÖRÜNTÜLÜ
Yeni Hastaneden İlk Operasyon - GÖRÜNTÜLÜ

HERŞEY KONTROL ALTINDA

Operasyon hakkında bilgi veren Üroloji uzmanı Doç. Dr. Halil Çiftçi; “Bu hastanede yaptığımız ilk ameliyatımızdır. Çok acil bir hastaydı onkolojik bir hastamızdı, testis tümörü olan bir hastamızdı, çok başarılı bir şekilde ameliyatı yapıldı şuan ki ameliyatımızda hiçbir sıkıntı yok hastamız kendine geldi. Gerek altyapı ile gerekse odalar ile ilgili hiçbir sıkıntı yok, hastanemiz sadece bu bölgenin değil Türkiye’nin hemen hemen en iyi hastanesi; gerek otelcilik bakımından gerek hizmet bakımından gerekse modern aletler bakımından son derece iyi dizayn edilmiş bir hastane, bu nedenle bölgemizdeki hastalarımız çok şanslı, diğer hastane ile çok büyük fark var gerek anestezi odalarımız gerek ameliyathane masalarımız gerekse ekip olayı çok farklı. Biz ve hastalarımız artık yorulmayacağız çünkü bütün sistem aynı yerde her şey kontrol altında, Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Ameliyat olan hasta ise; “Yeni açılan hastanemizde ameliyat oldum. Ameliyatım gayet başarılı geçti, Doktor hocamıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Harran Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Üroloji bölümü ilk Harran Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi Üroloji uzman ı Doç. Dr. Halil Çiftçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti