Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Harran Tıp Hastanesinden bir ilk!

Harran Tıp Hastanesinden bir ilk!

Kadın sağlığını geliştirmeye yönelik bölgesel toplantı Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık kongre merkezinde halka ve doktorlara açık şekilde yapılacak.

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2016 Cuma 16:51
Harran Tıp Hastanesinden bir ilk!

Kadın sağlığını geliştirmeye yönelik bölgesel toplantı Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık kongre merkezinde halka ve doktorlara açık şekilde yapılacak. Özellikle kadınlarda sık karşılaşılan ancak utanma, sıkılma ve üzerinde durulmadığı için ciddi sorunlara yol açan idrar kaçırma, rahim, idrar torbası sarkması gibi konulara bu toplantıda açıklık getirilecek.
Türk Ürojinekoloji Ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünün ortaklaşa düzenlediği Bölgesel ürojinekoloji toplantısına dalında Türkiye’nin en iyi Profesörleri geliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan toplantı başkanı Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı öğretim üyesi .Doç Dr. Muhammet Erdal Sak konunun önemli olduğu, bölgemizde sık karşılaşılan ancak utanma, sıkılma ve üzerinde durulmadığı için ciddi sorunlara yol açan idrar kaçırma, rahim, idrar torbası sarkması gibi konulara bu toplantıda açıklık getirileceğini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com