Advert
Advert
Advert

Harran İlk Eğitimcilerini Mezun Etti

Şanlıurfa Harran Üniversitesi’ne Bağlı Eğitim Fakültesi İlk Öğrencilerini Mezun Etti

Harran İlk Eğitimcilerini Mezun Etti
Harran İlk Eğitimcilerini Mezun Etti
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği, Resim-İş Öğretmenliği ve Müzik Öğretmenliği programlarından mezun olan ilk öğrenciler için bir mezuniyet kutlaması düzenlendi.
Urfa City AVM’ de düzenlenen törene Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu’nun yanı sıra Şanlıurfa Belediye Başkan Vekili Mustafa Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yalçın, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, Fakülte Dekanları, akademisyenler,  öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Tunçbilek, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu birer konuşma yaptılar.
Konuşmaların ardından program, Müzik Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin hazırladığı konser ve halk oyunları gösterileri ile devam etti.
Bölüm birincilerinin de kısa birer konuşma yaptığı törende, bu yıl fakülteye kayıt yaptıran öğrencilere anı olarak hediyeler verildi.
Duygusal anların yaşandığı mezuniyet gecesinde bölüm birincilerine birer altın ve çeşitli hediyeler verilirken bölüm birincileri yaş kütüğüne isimliklerini çaktılar.
Tören, mezunların topluca hatıra fotoğrafı çektirip müzik eşliğinde keplerini fırlatmalarıyla sona erdi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler