Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Harran İlahiyatta "Üç Dilde Kardeşlik"Paneli

Harran İlahiyatta "Üç Dilde Kardeşlik"Paneli

Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde "Üç Dilde Kardeşlik “ paneli düzenlendi.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2014 Salı 21:04
Harran İlahiyatta

İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen panelde Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde var olan kardeşliği pekiştirildi. Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi kurulduğundan bu yana ilk kez gerçekleştirilen "Üç Dilde Kardeşlik “ (Türkçe, Arapça, Kürtçe) paneli yoğun ilgi gördü.


Panele Prof. Dr. Musa Kazım Yılmaz moderatörlük yaptı. Doç. Dr. Cüneyt Gökçe’nin Kürtçe konuşarak kardeşliği anlattığı panelde Doç. Dr. Atilla Yargıcı Türkçe ve  Doç. Ali İbrahim Ratıp da Arapça konuşarak kardeşliği anlattı. Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrenci Temsilciliği  tarafından organize edilen panelde İlahiyat Fakültesi başta olmak üzere diğer fakültelerden de öğrenciler ve hocalar katılım gösterdi. Panel öğrenci ve hocalar tarafından olumlu karşılık buldu ve iyi temenniler dile getirildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com