Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Harran İİBF Yeni Akademik Yılına Başladı

Harran İİBF Yeni Akademik Yılına Başladı

Harran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) 2016-2017 Akademik yılına düzenlenen açılış programı ile başladı.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2016 Cuma 08:22
Harran İİBF Yeni Akademik Yılına Başladı

Osmanbey Yerleşkesi Fen Edebiyat Fakültesi büyük amfisinde düzenlenen açılış programı 15 Temmuz şehitleri için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı.

Açılış programında konuşan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın yeni başlayan öğrencilere nasihatlerde bulundu.

Özellikle maliyecilerin düzgün çalışmasına dikkat çeken Rektör Taşaltın; “Maliyeciler düzgün çalışırsa memlekette her şey düzgün gider, yanlış çalışırsa iş hukukçulara düşer. Hukukçularda halledemezlerse işler içinden çıkılamaz bir hale gelir. Her şeyden önce işimizi hakkıyla yapmalıyız. Yeni kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Dekanı Prof. Dr. Esra Siverekli konuşmalarında;

“Fakültemiz 1995 yılında kuruldu 96 yılında öğrenci alımına başlamış ve 2000 yılında ilk mezunlarını vermiştir. Aslında genç bir Fakülte sayılırız ama genç bir fakülte sayılmamıza rağmen başarılarımız oldukça fazla. Dört bölümümüzde yüksek lisans, iki bölümümüzde de doktora programı olmak üzere lisansüstü eğitimde başarılı bir şekilde vermekteyiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da 129 öğrenciye Milli Eğitim Bakanlığından ödül

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com