Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Harran Belediye Başkanından Güneş’e Ziyaret

Harran Belediye Başkanından Güneş’e Ziyaret

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Lefke Avrupa Üniversitesi Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş’i ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2013 Çarşamba 09:22
Harran Belediye Başkanından Güneş’e Ziyaret

Özyavuz’’ eğitim-öğretimin çok önemli olduğunu ve Lefke Avrupa Üniversitesinin de eğitime büyük katkı sağladığını, özellikle de öğretmen çocuklarına, asker çocuklarına, şehit çocuklarına, polis çocuklarına, gazi çocuklarına, Kamu-Sen üyelerinin çocuklarına %30 burs vermesi eğitime verilmiş en büyük desteğin olduğunu ve de hiçbir şekilde bursun kesilmemesinin çok önemli olduğunu’’ vurguladı.
Güneş,’’ üniversitelerinin burs vermede çok cömert olduğunu, bu bursların yanında %100, %50, %30, %25, %20 bursların olduğunu söyledi. Yurt-Kur’ un bulunduğu tek vakıf üniversitesinin Lefke Avrupa Üniversitesi  olduğunu’’ söyledi.
Güneş’’ Harran Belediyesiyle her türlü işbirliğine hazır olduklarını  vakıf ve özel üniversiteler içerisinde bir tek kendi üniversitelerinde tarımla ilgili fakülte olduğunu’’ ekledi. Özyavuz, Harran İlçesinin de tarım bölgesi olduğunu ve yapılacak işbirliğinden mutluluk duyacağını’’ bildirdi.
Özyavuz‘’Şanlıurfa’nın büyük bir şehir  ve GAP’ın merkezi olduğunu; Lefke Avrupa Üniversitesinin Şanlıurfa’ da tanıtım temsilciliği açmasında duyduğu mutluluğu’’ dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com