Advert
Advert
Advert

Han Restorant Karaköprü’de Açıldı

Şanlıurfa’nın hizmet sektörü son zamanlarda yeni firmalar ile büyümeye devam ediyor. Temiz, sağlıklı ve zengin menüsüyle yemek yeme zevkini evinizin sıcaklığı ve tadıyla modern koşullarda sunan “HAN RESTORANT” hizmete açıldı.

Han Restorant Karaköprü’de Açıldı
Han Restorant Karaköprü’de Açıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İl Müftüsü İhsan Açık, siyasi parti temsilcileri, bürokratlar ve bölge halkının katıldığı bir törenle açılan işletme nezih ortamı ile göz doldurdu.

 

Şanlıurfa’ya alanında ilk sayılan bir tarzda konsept geliştirdiklerini belirten işletme sahibi Nihat Karagün, Karaköprüye ve Şanlıurfa’ya hayırlı olsun dedi.

Karaköprüye büyük bir işletme açıldığını belirten Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ise yatırımcıları tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

60 kişiyi, istihdam etmesi ile ekonomiye bir katkı sunduğunu belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ise genç yatırımcı ve işletmeci Nihat Karagün ve ekibini kutladı.

 

İl Müftüsü İhsan Açık’ın duaları ile açılan işletmeyi inceleyen heyet nezih ortamı sağlayan Karagün’ü tebrik ettiler.

 

HAN RETORANT NEDİR

 

            İşletmeciliğini Nihat KARAGÜN ve Halil KARAGÜN’ün üstlendiği HAN RESTORANT; Restoran, Şark odaları, Toplantı Salonu, Kafeterya, doğal bahçe, Çocuk Bahçesi, otoparkı ve Vale hizmetiyle açılan HAN RESTORANT Sıra gecesi, canlı müzikle Şanlıurfa halkına hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

 

                HAN RESTORAN zengin menüsüyle, Urfa’da bir ilk olan kuyu kebabıyla, işinde uzman aşçılarıyla ve 60 kişilik uzman hizmet kadrosuyla hizmet etmekte. Ayrıca cumartesi ve pazar sabahları 151 çeşit zengin açık büfe kahvaltı servisi de yapacak. HAN RESTORAN Urfa’da farklı, nezih, lezzetli ve şık bir ortam arayanların şimdiden tek adresi olacak gibi gözüküyor.

Haber: Mehmet Guli Aslan / www.balikligol.com 

VİDEO

 

Han Restorant Karaköprü Şanlıurfa Nihat Karagün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak