Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Hamit Derman Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atandı

Hamit Derman Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atandı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Eğitimci-Yazar Hamit Derman atandı. Derman'ın gençlik üzerine makaleleri bulunmaktadır.

Giriş Tarihi: 20 Ekim 2015 Salı 13:09
Hamit Derman Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atandı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atanan Eğitimci-Yazar Hamit Derman Hoca, gençliğin sorunlarını ele aldığı bir makalesinde şu tesbitlerde bulunmaktadır;
''Özellikle eğitimcilerimizin sorunlu gençlerin topluma kazandırılması için çok çaba göstermesi gerekiyor.Bu çocuklarımız ya bizim öğrencilerimizdir.Ya da bizim çocuklarımızdır. Her halükarda bu gençleri sokaktan kurtarmamız gerekiyor. Bu çocuklar bizim çocuklarımızdır.Çocuklarımızı topluma kazandıracak ve yararlı birey haline getirecek projelere kafa yormalıyız.Yoksa yarın bu çocukların yapacakları yanlışlıkları düzeltmek için çok ama çok projeye kafa yoracağız. Fakat o zaman çok geç olacaktır.

Hamit DERMAN Kimdir ?

1976 Şanlıurfa'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Şanlıurfa'da tamamladıktan sonra Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2000 - 2006 yılları arasında MEB'de Öğretmen olarak çalıştı.2006 -2015 yılları arasında MEB'e bağlı okullarda farklı kademelerde yöneticilik yaptı.
Yılardır Çeşitli yerel ve Ulusal Haber siteleri ve gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Ayrıca birçok Sivil Toplum Örgütünde yönetim kurulu üyeliği olan Hamit DERMAN eğitimci yönüyle birlikte farklı sosyal yönleri ile dikkat çekiyor.

Köşe yazarlığı yapan Hamit DERMAN, Şanlıurfa'da yayınlanan bir çok haber sitesi ve gazetede Gençlik, Eğitim, Ahlak, Kültür ile alakalı köşe yazıları yazmaktadır.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

1.Lig’de istifa depremi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com