Advert
Advert
Advert

Hamit Derman Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atandı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Eğitimci-Yazar Hamit Derman atandı. Derman'ın gençlik üzerine makaleleri bulunmaktadır.

Hamit Derman Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atandı
Hamit Derman Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atandı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atanan Eğitimci-Yazar Hamit Derman Hoca, gençliğin sorunlarını ele aldığı bir makalesinde şu tesbitlerde bulunmaktadır;
''Özellikle eğitimcilerimizin sorunlu gençlerin topluma kazandırılması için çok çaba göstermesi gerekiyor.Bu çocuklarımız ya bizim öğrencilerimizdir.Ya da bizim çocuklarımızdır. Her halükarda bu gençleri sokaktan kurtarmamız gerekiyor. Bu çocuklar bizim çocuklarımızdır.Çocuklarımızı topluma kazandıracak ve yararlı birey haline getirecek projelere kafa yormalıyız.Yoksa yarın bu çocukların yapacakları yanlışlıkları düzeltmek için çok ama çok projeye kafa yoracağız. Fakat o zaman çok geç olacaktır.

Hamit DERMAN Kimdir ?

1976 Şanlıurfa'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Şanlıurfa'da tamamladıktan sonra Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2000 - 2006 yılları arasında MEB'de Öğretmen olarak çalıştı.2006 -2015 yılları arasında MEB'e bağlı okullarda farklı kademelerde yöneticilik yaptı.
Yılardır Çeşitli yerel ve Ulusal Haber siteleri ve gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Ayrıca birçok Sivil Toplum Örgütünde yönetim kurulu üyeliği olan Hamit DERMAN eğitimci yönüyle birlikte farklı sosyal yönleri ile dikkat çekiyor.

Köşe yazarlığı yapan Hamit DERMAN, Şanlıurfa'da yayınlanan bir çok haber sitesi ve gazetede Gençlik, Eğitim, Ahlak, Kültür ile alakalı köşe yazıları yazmaktadır.

 

Hamit DERMAN Kimdir Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Yenişehir Gençlik Merkezi Eğitimci-Yazar Gençlik Eğitim Ahlak Kültür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı