Advert
Advert
Advert

Halk huzuru seçti

Halkın 1 Kasım seçiminde huzuru ve kardeşliği seçtiğini belirten Bingöl Ticaret ve Sanayi Oadaı Başkanı Erkan Çalbay, kurulacak hükümetin yeni anayasa için gerekli adımlar atmasını istedi.

Halk huzuru seçti
Halk huzuru seçti

1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendiren Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çalbay, “İş dünyası olarak bizler de halkımız da artık huzuru, istikrarı, kardeşliği, birlik ve beraberliği istiyoruz. Zira güvenliğin olmadığı yere sermayenin gelmediği ve ekonominin canlılığını kaybettiğini görmekteyiz.” dedi.

Seçim sonuçlarının Bingöl ve ülke için hayırlı olmasını dileyen Çalbay, “Seçmen, istikrar, ekonomi, huzur, birlik ve beraberliği yeniden sağlamak üzere tercihini yapmıştır. Yapılan seçimde milletimiz, iradesini güçlü bir şekilde ortaya koyarak Ülkemizin güçlü kılınması yönünde 4 partili bir Meclis’ten yana takdirini kullanmıştır.” diye konuştu.

“Yeni hükümetin adil işleyen bir hukuk devletini tesis etmesini istiyoruz”

Çalbay son olarak, “Bizler birlikte olduğumuzda güçlü oluruz. Seçmen iradesi ile kurulan güçlü hükümetin de önyargılardan uzak herkesi kucaklamasını, yeni anayasa için gerekli adımlar atmasını, demokratik açılımlar ile adil işleyen bir hukuk devletini tesis etmesini temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.  (İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle