Advert
Advert
Advert

Halk günü toplantısı yapıldı-VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanlığı tarafından ayda bir kez düzenlenen Halk Günü’nde vatandaşların sorunları dinlendi.

Halk günü toplantısı yapıldı-VİDEO
Halk günü toplantısı yapıldı-VİDEO

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen Mart ayı Halk Günü’ne vatandaşlar yoğun ilgili gösterdi. Düzenlenen toplantıya; Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Adil Saraç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Başkan Mustafa Zahit’in ev sahipliğini yaptığı Halk Günü’nde vatandaşların anlattığı sorunlar dinlendi. Kendi bölgesi yada yaşadığı yer ile ilgili sorunları soru olarak dile getiren vatandaşlar, cevap için muhatap buldu.

Yaklaşık 2 saat süren soru maratonu coşkuyla sona ererken Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, geleneksel hale getirdikleri halk günlerini her ayın son Perşembe günü gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Zahit, “Halk günlerimize coşku ile devam ediyoruz. Vatandaşlarımız, sorunlarına çözüm bulmak için partimizde toplanıyor. Burada anlamlı bir toplantı yapıyoruz. Sorunları olan ve çözüm bulamayan vatandaşlarımıza kapımız her zaman açıktır. Biz, elimizden geldiğince vatandaşımızın yarasına merhem bulmaya ve yaranın iyileşmesi için de takip etmeye çalışıyoruz. Bir soru maratonu yapıldı. Çok güzel geçti. Bu şekilde halkımızın sorunları bilinip ilgili yerlere tarafımızdan bildirilecektir. Buraya gelip toplantımıza katılan bizi sıkıntısıyla haberdar eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Toplantıya katılan vatandaşlar, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Adil Saraç ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit’e sıkıntılarını anlatarak, çözüm istedi. Vatandaşların anlattıklarını bir bir dinleyen heyet ise, önce soruları cevapladı, sonra da çözüm bulmak için aldıkları notu ilgili yerlere bildireceklerini söyledi.

Yoğun katılımın olduğu toplantı yaklaşık 2 saat boyunca devam ederken, bir sonraki 'Halk Günü'nün 26 Nisan Perşembe günü yapılacağı belirtildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle