Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Halk Eğitim Müdürleri Ceylanpınar'da toplandılar

Halk Eğitim Müdürleri Ceylanpınar'da toplandılar

Her ay periyodik olarak bir ilçede yapılması planlanan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürleri toplantısı bu ay Ceylanpınar ilçesinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2013 Cuma 08:16
Halk Eğitim Müdürleri Ceylanpınar'da toplandılar

Ceylanpınar İlçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ev sahipliğindeki düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hadi Bedir başkanlığında yapılırken, toplantıya Şanlıurfa ilinde bulunan tüm İlçe Halk Eğitim Müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hadi Bedir toplantıya katılanlara teşekkür ederek ve Halk Eğitim Merkezlerinde başlatılan kurs çalışmaları hakkında bilgi vererek "Herkese eğitim konusunda geniş imkânlar tanıyan Halk Eğitim Merkezleri insanımızın kişisel gelişimine ve toplumsal kalkınmaya çok büyük katkı sağlamaktadır. HEM’ler birçok kişi için özellikle okula devam edememiş ve hayallerindeki mesleklerle ilgili kurs alma imkânına sahip olamayanlara bir fırsat ortamı olmuştur. Halk Eğitim Merkezleri artık her yaşa, ilgiye ve çağın ihtiyaçlarına uygun eğitimlerin verildiği hayat boyu öğrenme merkezine dönüşmüştür." dedi.

Konuşmaların ardından Şanlıurfa merkez ve ilçelerindeki çalışmalarının değerlendirildiği toplantının ardından İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hadi Bedir, Halk Eğitim merkezlerinde açılan Türkçe Öğretimi kursu, Bilgisayar Kursu, Okul Öncesi Eğitimi Kursu, Biçki Nakış Kursu, Okuma kursular hakkında Halk Eğitim Merkezleri Müdürlerine gerekli bilgiyi verdikten sonra toplantı sona erdi. Ardından komşumuz Suriyeli misafirlerimizin konakladığı “Ceylanpınar Kaymakamlığı Telhamut konaklama tesislerini ziyaret etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com