Advert
Advert
Advert

Halk Başkan Çiftçi’ye sorunlarını aktardı

Hilvan ilçesini ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, halkla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Hilvan’daki kurumları ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ilçenin sorunlarıyla ilgili halkla istişare bulunarak ilçedeki sorun ve eksiklikler konusunda bilgi aldı.

Halk Başkan Çiftçi’ye sorunlarını aktardı
Halk Başkan Çiftçi’ye sorunlarını aktardı

 

Çiftçi ilçedeki okulları, kamu kurumlarını, muhtarları ziyaret ettikten sonra Ziraat Odası Konferans Salonunda halkla bir araya geldi. Hilvan’ın gelişen bir ilçe olduğunu belirten Çiftçi, “Hilvan’ın alt yapı anlamın da problemleri var. İlçenin gelişmesi,alt yapı sorunlarının çözülmesi , üst yapı olarak bu sorunların çözülüp gerek gençlerimizin gerek bizlerin gerek esnafımızın Hilvan’da yaşayan herkesin mutlu olmasıdır.” diye konuştu.

İlçede yapılan çalışmaları değerlendiren halk ilçedeki eksiklik ve sorunları Büyükşehir Belediye Başkanı Av Nihat Çiftçi’ye aktardı. Hilvan’ın sorunları arasında yer alan içme suyu hakkında konuşan Yaşar Andiç, “Ben, Yeni Mahallede oturuyorum. Şu anda suyumuz yok, suyumuz gelmiyor. Hilvan düz bir arazidir, yapılan hizmetler için fazla bir maliyete ihtiyaç yok bunun giderilmesini istiyorum.” dedi.

Mehmet Saba adındaki vatandaş ise “Ben yeni mahallede Gölcük yolunun alt tarafında 465. sokakta oturuyorum. Yaklaşık 8 sokağın yolu yapılmamış, üst yapısı yapılmamış. Yolumuz çamurlu, gelip kendiniz de inceleyebilirsiniz.” diye belirtti.

Vatandaşlar ayrıca ilçedeki tapu sorununu da Çiftçi’ye sordu. Halkın sorunlarını dinleyen Çiftçi, sorunları raporlaştırıp bu sorunları çözeceğini belirtikten sonra ilçede ziyaretlerine devam etti. (Ramazan Şefkatlı- İLKHA)

Hilvan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi halk Hilvan’daki kurumlar ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Nihat Çiftçi halkla istişare
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı