Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Halk Başkan Çiftçi’ye sorunlarını aktardı

Halk Başkan Çiftçi’ye sorunlarını aktardı

Hilvan ilçesini ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, halkla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Hilvan’daki kurumları ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ilçenin sorunlarıyla ilgili halkla istişare bulunarak ilçedeki sorun ve eksiklikler konusunda bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2016 Cuma 13:19
Halk Başkan Çiftçi’ye sorunlarını aktardı

 

Çiftçi ilçedeki okulları, kamu kurumlarını, muhtarları ziyaret ettikten sonra Ziraat Odası Konferans Salonunda halkla bir araya geldi. Hilvan’ın gelişen bir ilçe olduğunu belirten Çiftçi, “Hilvan’ın alt yapı anlamın da problemleri var. İlçenin gelişmesi,alt yapı sorunlarının çözülmesi , üst yapı olarak bu sorunların çözülüp gerek gençlerimizin gerek bizlerin gerek esnafımızın Hilvan’da yaşayan herkesin mutlu olmasıdır.” diye konuştu.

İlçede yapılan çalışmaları değerlendiren halk ilçedeki eksiklik ve sorunları Büyükşehir Belediye Başkanı Av Nihat Çiftçi’ye aktardı. Hilvan’ın sorunları arasında yer alan içme suyu hakkında konuşan Yaşar Andiç, “Ben, Yeni Mahallede oturuyorum. Şu anda suyumuz yok, suyumuz gelmiyor. Hilvan düz bir arazidir, yapılan hizmetler için fazla bir maliyete ihtiyaç yok bunun giderilmesini istiyorum.” dedi.

Mehmet Saba adındaki vatandaş ise “Ben yeni mahallede Gölcük yolunun alt tarafında 465. sokakta oturuyorum. Yaklaşık 8 sokağın yolu yapılmamış, üst yapısı yapılmamış. Yolumuz çamurlu, gelip kendiniz de inceleyebilirsiniz.” diye belirtti.

Vatandaşlar ayrıca ilçedeki tapu sorununu da Çiftçi’ye sordu. Halkın sorunlarını dinleyen Çiftçi, sorunları raporlaştırıp bu sorunları çözeceğini belirtikten sonra ilçede ziyaretlerine devam etti. (Ramazan Şefkatlı- İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ömer Faruk Şiran'ın babası vefat etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com