Advert
Advert
Advert

Haliliye’deki Parklarda Yenileme Çalışması

ŞANLIURFA-Haliliye ilçesindeki parklarda bakım-onarım ve yenileme çalışmaları sürüyor.

Haliliye’deki Parklarda Yenileme Çalışması
Haliliye’deki Parklarda Yenileme Çalışması admin
 
 
 
Haliliye Belediyesi, park ve bahçelerde yürüttüğü bakım onarım ve yenileme çalışmalarını kapsamında Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan Ahmet Yesevi Parkının bank ve piknik masalarının tamamını değiştirerek, park içi yollarının onarımını yapıyor.
 
Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, vatandaşların yaşam alanı olan park ve bahçelerin daha düzenli olmasını, vatandaşların daha rahat ortamda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, park ve bahçelerde onarım gerektiren bank ve piknik masalarının, su ve elektrik tesisatları ile oyun gruplarının yenilenmesi çalışmalarını bölge bölge tamamlıyor. Yüzey alanında kırık ve eksik taşlar bulunan parklarda da, eksiklikler anında gideriliyor.
 
Bu çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan Ahmet Yesevi Parkında kırılan veya bakım gerektiren bank ve piknik masalarının da yenilenmesini sağladı. 11 bank ve 8 piknik masası, sökülerek yerine yenileri monte edildi. Yıpranan kent mobilyaları ise ekiplerce kamyonetlere yüklenerek, geri dönüşüm için Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü atölyesine götürüldü.
 
Yapılan çalışmayla ilgili açıklama yapan Ahmet Yesevi Mahalle Muhtarı Ömer Çiçek, parktaki eksiklikleri bildirdiklerini ve kısa süre içerisinde ekiplerce gerekli çalışmaların yapıldığını belirleterek, çalışmalarından dolayı Başkan Fevzi Demirkol ve Haliliye Belediyesine teşekkür ettiğini söyledi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu