Advert
Advert
Advert

Haliliye’de İlaçlamada Yoğun Mesai

Haliliye Belediyesi, sinek ve haşerelerle mücadelede yürüttüğü ilaçlama çalışmalarını, Ramazan Ayı nedeniyle gece geç saatlere kadar sürdürürken, dar sokakların ilaçlanması için de yeni bir aracı filosuna kazandırdı.

Haliliye’de İlaçlamada Yoğun Mesai
Haliliye’de İlaçlamada Yoğun Mesai admin

Haliliye Belediyesi İlaçlama Birimi, ilçe genelindeki çalışmalarını hummalı şekilde sürdürüyor. Sinek ve haşerelerin yoğun olarak bulunduğu dere yatakları, ahırlar ve ağaçlık alanlarda, 4 farklı ilaçlama metodu kullanan ekipler; Ramazan Ayı nedeniyle vatandaşların gece geç saatlere kadar dışarda bulunmasından dolayı çalışmalarını ilerleyen saatlere kadar devam ettiriyor.
Dumanlama ve sırt pompası ile ULV ve mist blower araçlarıyla devam eden ilaçlama çalışmaları, ilçe genelinde merkez mahallelerin yanı sıra, kırsal mahallelerde de ekipler tarafından sürdürülüyor.

DAR SOKAKLAR İÇİN YENİ ARAÇ
Haliliye Belediyesi İlaçlama Birimi, dar sokak ve apartman aralarında daha etkin çalışma yapmak amacıyla filosuna yeni araç kattı. 3 tekerlekli küçük ULV aracıyla, dar sokak ve apartman aralarındaki ilaçlamada daha verimli çalışma elde etmek hedefleniyor.

Haliliye Belediyesi İlaçlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı