Advert
Advert
Advert

Haliliye Teşkilatından "ÇoK Anlamlı" Yardım VİDEO

Ak Parti Haliliye İlçe Teşkilatı "Çocuklar Üşümesin Anneler Üzülmesin" mont kampanyası kapsamında ‘1453’ montun dağıtımını yaptı.

Haliliye Teşkilatından
Haliliye Teşkilatından

Belediye önünde kurdukları BAŞKAN SENSİN standıyla kalkın fikirlerini alıp proje kitapçığı haline getirecek olan Haliliye Teşkilatı bir yandan köy ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan ise muazzam bir sosyal yardım projesine imza attı. ‘SOSYAL FETİH’ ismini verdikleri ‘ Çocuklar Üşümesin Anneler Üzülmesin’ mont kampanyalarında İstanbul’un fethini hedef alan Haliliye teşkilatı ‘1453’ montun dağıtımını yaptı.

Sosyal yardım projelerine gelen desteklerle temin ettikleri ‘1453’ montu Urfa’nın önemli iki hayır kurumu aracılığıyla yetim ve yardıma muhtaç çocuklara  giydirmenin mutluluğunu yaşayan Ak Parti Haliliye ilçe başkanı Av. İbrahim Halil Kızılelma ‘ Allah yardımda bulunan herkesten razı olsun, Topladığımız yardımlarla temin ettiğimiz rakama bir anlam katabilmek için, Urfa’nın sosyal fethini gerçekleştirmek adına teşkilat olarak bu rakamı ‘1453’ e tamamladık. Umarım bu bir başlangıç olur ve devamı gelir. Biz Urfa’ya hizmet manasında üstümüze her alanda düşen sorumluluğu bilip çalışmalarımızı bu yönde şekillendiriyoruz. Bu çalışmalarımızda yardımlarını bizden esirgemeyen herkese teşekkür ederiz’ dedi. Ayrıca Haliliye’de mahallelerimizde kapı kapı dolaşıp köylerimizin hepsine tek tek gidip herkesin sıkıntısını dinleyeceğiz. Haliliye’de derdini dinlemediğimiz Haliliyeli kalmayacak’ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır