Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Haliliye ilçesinde 2016 Ramazan Etkinlikleri

Haliliye ilçesinde 2016 Ramazan Etkinlikleri

Haliliye Belediyesi tarafından Payamlı Kırsal Mahallesi’nde, “Grup hafızlar ilahi konseri” düzenlendi.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2016 Salı 12:21
Haliliye ilçesinde 2016 Ramazan EtkinlikleriHaliliye Belediyesi, Ramazan Ayı’nda geleneksel hale gelen etkinliklerini kırsal mahallelerde de sürdürüyor. Ramazan Ayı’ında geleneksel hale getirilen sahur ve iftar çadırı uygulamasının yanı sıra yapılan etkinliklerle de vatandaşlara güzel bir Ramazan yaşatılıyor. Ramazan Ayı boyunca Turgut Özal Parkı, Rabia Meydanı gibi kent merkezindeki bir çok noktada etkinlikler yapan Haliliye Belediyesi kırsal mahalleleri de unutmuyor.
KIRSAL MAHALELERDEKİ ETKİNLİKLERDEN VATANDAŞ MEMNUN
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un “Kırsal’ın merkez mahallelerden farkı kalmayacak” ifadesi üzerine çalışmalarını yürüten Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü etkinliklerini kırsal mahallelerde de sürdürüyor. Bu amaç doğrultusunda dün akşam teravih namazının ardından Payamlı Mahallesi’nde ilahi konseri düzenlendi. Düzenlenen ilahi konserine çevre mahallelerden de çok sayıda vatandaş katıldı. Etkinlik yaklaşık 2 saat sürerken vatandaşlar düzenlenen konser nedeniyle Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti.

YORUMLAR
  • yorum2016-06-15 11:04:24Ali

    Haliliye belediyesi rabia meydanında iftar ve sahur yemekleri ile büyük sevap kazandı tebrikler başkan ve çalışanlar

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com