Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Haliliye Halk Günü Uygulamasını Hayata Geçiriyor

Haliliye Halk Günü Uygulamasını Hayata Geçiriyor

Haliliye Belediyesi Şanlıurfa’da örnek olacak ‘Halk Günü’ uygulamasını hayata geçiriyor.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2014 Çarşamba 21:19
Haliliye Halk Günü Uygulamasını Hayata Geçiriyor

Her ayın ilk cuma günü saat 14:00 itibariyle başlayacak olan Halk Günü’nde, vatandaşlar bizzat başkan ya da başkan yardımcıları ile görüşerek sorunlarına çözüm bulabilecek veya eleştiri, yorum ve teşekkürlerini iletebilecek.

Halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan belediye başkanı veya başkan yardımcılarına ilettiği “Halk Günü’ toplantılarının ilki kasım ayının ilk cuma günü olan 7 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecek.

Her ayın ilk cuma günü gerçekleştirilecek ‘Halk Günü’ toplantılarında vatandaşın ilettiği sorunlar ilgili birimlerin amirlerine anlık iletilerek incelenecek, çözüm yoluna kavuşturulacak.

HALK GÜNLERİ ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞİN BİR GEREĞİ
Mahalle istişare toplantılarını sürdüren, muhtarla toplantılarını da devam ettiren Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Halk Günü’ programının şeffaf yönetimin bir gereği olduğunu belirterek : “Halk günü toplantılarını her ay düzenli olarak gerçekleştireceğiz. Halk günlerini bir prensip haline getireceğiz, vatandaşın şikâyetlerinden veya taleplerinden başkanlık makamından, belediyenin çalışanlarına kadar herkes sorumluluk taşıyacak ve ortak karar vererek, çözüm yollarına ulaştıracak” şeklinde konuştu.

BEYAZ MASA DA HİZMETE GİRMİŞTİ
Haliliye Belediyesi kısa süre önce de ‘44 22 63’ nolu ‘Beyaz Masa’, yani telefonla hizmet birimini devreye koymuştu.   

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com