Advert
Advert
Advert

Haliliye Belediyesinden Süleyman Özışık Açıklaması

Şanlıurfa Haliliye İlçe Belediyesi, Yazar Süleyman Özışık'ın ortaya attığı iddialara cevap verdi.

Haliliye Belediyesinden Süleyman Özışık Açıklaması
Haliliye Belediyesinden Süleyman Özışık Açıklaması admin

Haliliye Belediyesi basın biriminden yazılı olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:

"www.internethaber.com internet sitesinde, bizzat Haliliye Belediyesinin ismi geçerek yayımlanmış olan köşe yazısında bahsedilen kişiler ve bu yazıya istinaden sosyal medyadaki paylaşımlarda bahsedilen kişiler, kesinlikle Haliliye Belediyesinde çalışmamaktadır. Haliliye Belediyesi bünyesindeki herhangi bir şirkette de çalışmamaktadır.
Köşe yazısında verilen bilgiler kesinlikle yanlış, gerçek dışıdır ve Haliliye Belediyesinin çalışmalarını gölgelemeye,  olumsuz bir algı oluşturmaya yöneliktir.

Yine aynı şekilde yazıda zikredilen maaş tutarları kurumumuzdaki herhangi bir taşeron işçiye verilmemektedir. Haliliye Belediyesinde koordinatör ve teknik eleman olarak, Temizlik İşleri Müdürlüğümüzde 1 kişi ve Park Bahçe Müdürlüğümüzde 1 kişi olmak üzere toplamda 2 personel iki buçuk asgari ücret maaş almaktadır. Bu iki yöneticinin dışında kurumumuzdaki en yüksek taşeron işçi maaşı 2 asgari ücret tutarı ve altındadır. Belirtilen rakamlarda ücret alan herhangi bir taşeron personeli de yoktur.
Haliliye Belediyesi, adil, dürüst, şeffaf ve katılımcı bir anlayışla yönetilmektedir. Bu yönetim tarzımız da kamuoyu tarafından yakinen bilinmektedir. Haliliye Belediyemiz, temel belediye hizmetlerini yani asli görevini en iyi şekilde yapmaktadır. Sosyal belediyeciliğin de en güzel örneklerini sergilemektedir.

Tamamen asılsız şekilde yapılan bu karalamayı kamuoyunun bilgisine arz ederiz. Gereken yasal, hukuki haklarımızın takibinin yapılacağını belirterek, saygılar sunarız."

SÜLEYMAN ÖZIŞIK'IN O YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!...

 

haliliye belediyesi süleyman özışık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HALİLİYE     2017-08-22 EYYÜBİYE BELEDİYESİNDE ÇALIŞIYOR. HALİLİYE İFTİRA ATILMASIN. GEREKEN KİŞİLER NEDEN AÇIKLAMA YAPMIYOR. EKİNCİ DEN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle