Reklamı Geç
Advert
Advert

Haliliye İlçesinde 'Güçlü' yollar yapıldı

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce Güçlü kırsal Mahallesi’ndeki stabilize yol yapım çalışmaları da tamamlandı.

Haliliye İlçesinde 'Güçlü' yollar yapıldı
Haliliye İlçesinde 'Güçlü' yollar yapıldı

 

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsaldaki yol açma, stabilize ve kilitli beton parke yapım çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Fevzi Demirkol’un talimatıyla ilçede çamurlu yol bırakmamayı amaçlayan Fen İşleri Müdürlüğü, bu doğrultuda Haliliye halkına en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmaları kapsamında Konuklu kırsal Mahallesi’nde henüz yapılaşmanın olmadığı imarlı alanlarda yeni yollar açıyor. Ekipler, kırmızı kot uygulamasına açtıkları yolları kısa sürede tamamlayarak Konuklu halkının hizmetine sunmayı amaçlıyor. Alt yapısı tamamlanan bölgelerde daha önceden kilitli beton parke çalışması da yapılan Konuklu kırsal Mahallesi’nde ayrıca, başlatılan stabilize yol yapım çalışmalarında da sona yaklaşıldı.

“DAHA ÖNCEDEN BÖYLE HİZMET GÖRMEDİK”

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce Güçlü kırsal Mahallesi’ndeki stabilize yol yapım çalışmaları da tamamlandı. Bölge halkının kullanımına açılan ve çamurlu yol bırakılmayan Güçlü kırsal Mahallesi’nde, mahalle muhtarı ve vatandaşlar hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Daha öncesinde böyle bir hizmet görmediklerini ifade eden Güçlü Mahalle Muhtarı Haçım Demir, “Şuanda şehirden bir farkımız yok. Yollarımız, kültür evimiz yapılıyor. Belediyemiz durmadan çalışıyor. Ekipler mahallemizden ayrılmıyor. Sürekli çalışmadalar. Biz belediye başkanımızdan çok memnunuz. Gerçek bir hizmet yapıyor. Başkanımız öyle hizmetler yapıyor ki, biz bu hizmeti daha önce hayatımızda görmemiştik. Onun için kendilerine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Güçlü kırsal Mahallesi stabilize yol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selim Bağlı'dan Metrolife Hastanesine ziyaret
Selim Bağlı'dan Metrolife Hastanesine ziyaret
İsmailağa Cemaati Referandum kararı belli oldu
İsmailağa Cemaati Referandum kararı belli oldu