Advert
Advert
Advert

Haliliye Belediyesi komisyonlarını oluşturuyor

Haliliye Belediye Meclisi Kasım Ayı oturumlarını tamamladı. Kasım ayı boyunca gerçekleştirilen meclis toplantılarında komisyon raporları doğrultusunda ağırlıklı olarak imar değişikliklerine dair kararlar alındı.

Haliliye Belediyesi komisyonlarını oluşturuyor
Haliliye Belediyesi komisyonlarını oluşturuyor

Bu ayın belediye meclisi oturumlarını Meclis Başkan Vekili Abdurrahman Beyaz yönetti.

Haliliye Belediye Meclisi 1. Birleşim Gündemi'nde Park ve Bahçeler Müdürü Mehmet Açanal tarafından Büyükşehir Belediyesi'nden devralınan parklar ve bu parklarda yürütülen çalışmalar hakkında bir sunuma yer verildi.  4. Birleşim Toplantısı'nda ise İmar ve Şehircilik Müdürü Hamit Oymak tarafından müdürlüğün yürüttüğü çalışmalar hakkında meclise bilgi verildi.

Kasım Ayı Belediye Meclis toplantılarının son birleşimi olan 5. Birleşime ise Belediye Başkanı Fevzi Demirkol başkanlık yaptı. Açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından Başkanlığın teklif ettiği gündem maddeleri görüşüldü. Başkan Demirkol'un "Turizm ve Haliliye'yi Tanıtma adıyla bir ihtisas komisyonu kurulması ve komisyona üye seçiminin yapılması.", "Çevre Temizlik ve Tabiatı Koruma adıyla bir ihtisas komisyonu kurulması ve komisyona üye seçiminin yapılması.", "Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele adıyla bir ihtisas komisyonu kurulması ve komisyona üye seçiminin yapılması." ve "İnsan Hakları adıyla bir ihtisas komisyonu kurulması ve komisyona üye seçiminin yapılması." teklifleri, meclis üyelerinin oy çoğunluğuyla kabul edildi.

Oluşturulması kabul edilen komisyonlara ise şu isimler seçildi;
"Turizm ve Haliliye'yi Tanıtma Komisyonu"na; İhsan Akyüz Gücüyetmez, Mehmet Ferhan Karaçizmeli, Abdulkadir Altundağ ve Erdal Deniz. "Çevre, Temizlik ve Tabiatı Koruma Komisyonu"na; Abdurrahman Beyaz, Hasan Kaya, İmam Fidanoğlu, Mehmet Toprak ve Müslüm Yüksel. "Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu"na; İsmail Güneş, Müslüm Yüksel, Abdurrahman Beyaz, Ali Doğan ve Cemal Babaoğlu. "İnsan Hakları Komisyonu"na; Mahmut Saatçi, Mehmet Keskin, Erdal Deniz, Ali Doğan ve Emir Elden.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GARİBAN URFALI     2014-11-08 PEH PEH PEH.... 8 AYDIR KURULMUŞ HALA KOMİSYONLARI OLUŞTURACAK. HİZMET BEKLEYEN MEMLEKET BU KADRODAN ZOR HİZMET ALIR.. HER HALDE 5 YIL SONRA HİZMET AKILLARINA GELİR...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu