Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Haliliye Belediyesi kırsalla merkezi ayırmıyor!

Haliliye Belediyesi kırsalla merkezi ayırmıyor!

Haliliye Belediyesi, kırsal ve merkez mahalle ayrımı yapmadan kırsal mahallelerde Fen İşleri Müdürlüğü alanındaki çalışmalarını yoğun şekilde sürmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2016 Perşembe 10:26
Haliliye Belediyesi kırsalla merkezi ayırmıyor!

 

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kırsal mahallelerde yol açma, yol yapım ile taziye evlerinin bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. İlçeye bağlı 137 kırsal mahallede planlı olarak çalışmaları yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, yaptığı çalışmalarla vatandaşların da taktirini topluyor. Konuklu kırsal Mahallesi’ndeki imarlı alanlarda yeni yol açma çalışmalarını sürdüren ekipler, bu mahalledeki stabilize yol yapım çalışmalarında da sona geldi.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler; Çukurdoruç, Mamuca ve Güçlü Mahalleleri ile Çuukurdoruç kırsal Mahallesi’ne bağlı Erbaş Bölgesi’nde stabilize yol yapım çalışmalarını tamamladı. Yeni yolları mahalle halkının hizmetine sunan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Büyükmirdesi Kırsal Mahallesi’nde de stabilize yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Büyükmirdesi’deki çalışmaları da kısa sürede tamamlayarak, yolları mahalle halkının hizmetine sunmayı hedefliyor.

TAZİYE EVLERİNİN BAKIM ONARIMLARI YAPILIYOR

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kırsal mahallelerde yürüttüğü yol yapım çalışmalarının yanı sıra, taziye evlerinin bakım ve onarım çalışmalarını da yürüyor. Ekipler; Üçkonak, Sarpdere, Dikme ve Akçalı kırsal Mahallelerindeki taziye evlerinde bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü çalışmaları, bu çalışmaları kısa sürede bitirmeyi hedefliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com